Která nakynula víc? Ewa Farna a Patricie Solaříková nám bobtnají před očima!

 Celebrity 
15. září 2013 06:03 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Před a po Fb
Obě děvčata z titulku vešly ve veřejné povědomí jako drobné pubertální slečinky. Patricie Solaříková jakožto školačka Tereza Jordánová v nekonečném seriálu TV Nova Ulice a Ewa Farna hopsající na pódiu při svém prvním hitu s názvem Měls mě vůbec rád.

Z obou něžných štíhlých dívenek jsou ovšem dnes "paňmámy" s pěknými pár kily navíc! Ewa má zadek, s nímž by mohla dublovat Jennifer Lopez a Patricie, ta to má prostě všude.

Obě jsou přitom pracovně vytížené, takže těžko proleží celé dny na gauči. Že by to bylo stravou? Copak se cpou od rána do večera pizzou a hamburgery? Podle jejich figurek to vypadá, že jo. Každopádně už to není hezký pohled.

U Ewy to nicméně ještě přežijeme, poněvadž to na pódiu umí pěkně rozbalit,čili držet se pokynu "pohni zadkem" jí nedělá sebemenší potíž. Ale Patricie, která natřásá špeky a buclaté tvářičky v roli správné holky před kamerou, by s tím rozhodně měla něco dělat. A když ne ona, tak scénáristi Ulice. Copak je to za příklad pro naši mládež, když holka od konce základky do druháku na vejšce nakyne o tři sta kilo? Tak šup šup s Terezou Jordánovou na odtučňovací kůru! Nemusí se pořád řešit jenom anorexie.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon