Labutí šíje aneb 3 jednoduchá cvičení pro váš krk.

 Life & Style 
14. září 2013 21:55 / Jitka Jahodová
  0   0
Každá žena chce být krásná  / inStory.cz
Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy magickou čtečkou mládí a krásy. Proto je důležité starat se ne jen o pevnost svého obličeje a těla, ale také o přitažlivost krku a jeho okolních partií. Cviky jsou skvělé v tom, že se nemusíte oblékat, nemusíte chodit ven. Zkrátka vše můžete provádět v pohodlí vašeho domova a zadarmo.

Pokud zjistíte, že vaše tvář získává čím dál kulatější bradu nebo se vám pod čelistí objevují jiné záhadné tvary, je třeba přijmout okamžitá opatření a nevzhledným nedostatkům zatnout tipec. Toho lze dosáhnout tím, že budete následující cvičení provádět nejlépe každé ráno a večer, po použití svého oblíbeného krému.

1. Zkousněte tužku mezi zuby a zkuste do vzduchu napsat své jméno, datum narození, rodné město, oblíbené verše nebo cokoliv jiného. Pokud je to pro vás příliš těžké, můžete začít psát pouze prvních deset písmen abecedy a postupně si, obrazně řečeno, přidávat zátěž.

2. Otočte hlavu v obou směrech desetkrát každý den. Vlevo a srovnat, vpravo a srovnat. Jak jednoduché. I tento cvik se dá skvěle provést třeba během sledování televize.

3. Masážní sprcha bude kouzlit za vás. Během vaší běžné koupele svlažte oblast brady chladnou nebo studenou vodou. Jestliže nemáte masážní sprchu, nic se neděje. Skvěle rozpumpuje svaly i střídavý proud studené a teplé vody. Má to jediné pravidlo, vždy začínat a končit postup se studenou vodou.

Nenechte se zmást. I když jsou tato cvičení velmi jednoduchá, neznamená, že jsou neúčinná. Pokud je budete pravidelně praktikovat, uvidíte sama.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V březnu je nejvyšší čas začít opět s prací na zahradě. Úkony, které se vyplatí nezanedbat

Styl

Očkování není na místě se bát, je tu s námi již staletí

Bydlení

Zelený byt pro alergika. Jaké pokojovky mu vadit nebudou a kterým se naopak vyhnout

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu