Ve vile VyVolených lítají svršky a možná se schyluje k prvnímu sexu!

 VyVolení 
02. září 2013 00:19 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
Už to lítá! Foto: Facebook
Dámy se postupně přestávají hlídat a některé z nich se již sprchují nahoře bez. Jako první odhodila vrchní díl plavek Nikol Trojanová, která rozhodně patří k nejmenším stydlivkám reality show VyVolení. Poprvé na sebe upozornila, když se na mol opilá vymočila na koberec v ložnici přímo vedle své postele. Tímto husarským kouskem se dostala do povědomí i těch diváků, kteří ji neznali z reality show Hotel Paradise.

Že je příjemnější sprchovat se nahoře bez, zjistila i šestadvacetiletá zvířecí maminka Lucie. Beze studu vystavila na odiv svá ňadra a to i přes to, že moc dobře věděla o všudypřítomných kamerách. Je sprchování do půl těla děvčatům příjemnější a nebo začaly takticky používat ženské zbraně?!

Ve vile se ale neodhazují jen svršky. Také se tam bouří všechny různé emoce. Pláč, řev, hysterický smích a zase pláč... Poslední emoční výbuch vyvolal Martin, který nesplnil úkol, a tak štáb všem VyVoleným zabavil fotky blízkých. Nejhůře to nesla Zdeňka, která se totálně sesypala.

Naštěstí tam má tahle brunetka, která si ke kráse pomohla silikonovými ňadry, psychickou podporu v podobě svalnatého Thomase. Tomu se může nejen vybrečet na rameno. V noci se s ním drží za ruku, vzájemně se masíruji a neskrytě flirtují. Kriminálník Thomas má sice venku přitelkyni, ale to mu evidentně nepřekáží. V úterý nás čeká první zúčtování a pokud jeden z vrkajících holoubků nepůjde domů, je možné, že se již brzy dočkáme prvního sexu ve vile!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...