Vondráčková a Nosková se těší na to, až přijedou Rusové!

 Celebrity 
09. dubna 2015 04:35 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Helena Vondráčková a Míša Nosková se těší, až přijedou Rusové do Čech archiv
Rusko není v Česku poslední dobou příliš oblíbenou zemí. Dokonce se kvůli němu pohádal český prezident Miloš Zeman s americkým velvyslancem. Neznamená to ale, že vztahy všude musí být na kordy všude, hlavně, když jde o kulturu. Třeba taková Helena Vondráčková, nebo bývalá přítekyně Petera Kovarčíka (+61) Míša Nosková se na Rusy vysloveně těší!

Obě zpěvačky si totiž zazpívají s fenomenálním souborem Alexandrovci, který letos přijede do Česka a absolvují společně 12 koncertů v Čechách i na Moravě. Zatímco u angažování Vondráčkové na tiskové konferenci kvitovali, že si pořadatelé vybrali právě ji, protože patří k největším profesionálkám u nás, u její kolegyně se spíš divili.

"To asi Noskový zařídil ještě nebožtík Kovarčík,co?," ptala se jedna novinářka druhé na tiskovce k European tour, které je zároveň oslavou 70 let od osvobození a konce II. světové války. Narážka tak patřila muzikálové herečce a zpěvačce, která měla k zesnulému podnikateli a lobbistovi hodně blízko. Zatímco ona hovoří jen o blízkém přátelství, šlo údajně o delší milenecký vztah.

Statisícové honoráře za koncerty s Alexandrovci a "panem Kalinkou", tedy legendárním Vadimem Ananevem, jistě Helenu Vondráčkovou i Míšu Noskovou potěší. Především pak ale fakt, že si obě zazpívají s obřím tělesem, které koncertovalo i pro různé hlavy státu, včetně hlavy katolické církve.

Pro Helenu Vondráčkovou je to navíc další nabídka na kterou kývla. Před časem přijala roli Chůvy v připravovaném muzikálu Romeo a Julie.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...