Zázračné uzdravení Jiřího Bartošky? Už má po léčbě? Pozor, vyhráno rozhodně nemá!

 Celebrity 
29. března 2015 04:58 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jiří Bartoška s vlasy, vousy a úsměvem, tak jak ho všichni znají! Překonal už opravdu svou vážnou nemoc? Profimedia
Jiří Bartoška bojoval od loňského podzimu se zhoubným nádorem. Všichni z umělecké branže, i ti, kteří ho dvakrát třeba nemusejí, mu ale drželi palce, aby se z toho dostal. A jak se zdá, podařilo se. Herci totiž začaly růst vlasy, což znamená, že má po chemoterapiích?

Patrně ano! Protože se Bartoška sám ostříhal dohola, aby mu vlasy nevypadaly právě po léčbě. „Vlasy u pacientů s rakovinou, pokud je léčba úspěšná, začínají růst a mnohdy bývají ještě silnější. V době léčby nerostou vlasy, vousy, řasy, chlupy, naopak o ně pacienti přicházejí,“ říká jeden z českých onkologů.

U Bartošky zřejmě nebyla rakovina mízních uzlin natolik agresivní, jak se lékaři i on obávali. Chemoterapie zřejmě zabrala, pacient ukončil cyklus a tak vše začalo rašit. To je dobré znamení. Vyhráno ale ještě rozhodně nemá. Všeobecně se ví, že lidé s rakovinovým onemocněním vlastně nikdy nejsou vyléčeni zcela. Nemoc je zahnána do kouta. Někdy se stane, že se znovu objeví.

„Proto je nutné hlídat stav a veškeré možné projevy a okamžitě jednat. Jsou lidé, kteří si myslí, že když porazili nemoc, nemůže se už nikdy vrátit. U pana Bartošky by to rozhodně chtělo změnit životosprávu. Hlavně přestat kouřit,“ míní lékař.

Objevily se ale i spekulace, kdy zlí jazykové tvrdí, že Bartoška mohl také léčbu vzdát. A protože „nikam nevede“, nechce v ní dál pokračovat a chce si užívat život v období, jaké mu je ještě dopřáno. To by ale neodpovídalo jeho dobré náladě a faktu, že zase navštěvuje večírky, kde je vždy za krále společnosti.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte