Sagvan chlebodárcem? O slušný kšeft od Tofiho bojuje syn známého moderátora i hvězda devadesátek

 Celebrity 
29. března 2015 03:35 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Kolja má natrénováno www.detirajebrno.cz
A je to tady. Diváci z Moravy už se nemusí za svými oblíbenými hity plahočit po D1! Producenti muzikálu Děti ráje se totiž rozhodli tento kousek přestěhovat do Brna. Vedle Sagvana Tofiho a Martina Dejdara se v brněnském obsazení objeví stejně jako v Praze Lukáš Vaculík. Ostatní hvězdy jednoho z nejúspěšnějších českých muzikálů všech dob, kterého se v Praze odehrálo skoro 500 vyprodaných představení, musely povinně znovu na konkurs.

Bořek Slezáček dorazil dokonce i se svým šestiletým synem Koljou, který se překvapivě konkurzu zúčastnil taky. Ucházel se o dětskou roli Čusbuse. "Kolja o to moc stál. Roky v Dětech ráje se mnou zažil a role Čusbuse se mu strašně líbila. Začal před nedávnem chodit i na hodiny zpěvu, trénoval písničku i text, myslím, že je šikovnej," chválil před konkursem svého syna Bořek.

Na konkursu se objevil také Zdeněk Style Hrubý, hvězda taneční hudby devadesátých let. Někteří si jistě vybavíte jeho hit s názvem Krásný léto přijde, který tehdy nečekaně zabodoval i v Jihoafrické republice a vynesl tak Zdeňkovi pěkný balík. Inu, kdo ví, jestli má Zdeněk právě pro obyvatele Afriky nějaké speciální charisma, třeba se Děti ráje z Brna přestěhují do Kapského města...

Brněnské Děti ráje budou zcela v novém kabátě. Novým režisérem přestavení je Radek Balaš, o choreografii se postará Qaša, nová bude scéna i kostýmy. "Přivézt Děti ráje na Moravu byl můj sen a jsem rád, že se to podařilo. Když se před rokem naskytla příležitost uvést Děti Ráje v Brně, skákal jsem radostí, ale netušil jsem, do čeho se pouštím. Vstávám v sedm ráno, poprvé v životě chodím do práce a makám do večera. Ale stojí to za to. Děti ráje v Brně budou a budou fantastický. Vstupenky jsou v prodeji už od února a jsem překvapený, jak mizí závratnou rychlostí. Všichni se hrozně těšíme," dodal autor a producent muzikálu Sagvan Tofi.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sužují vaš byt rychle se množící octomilky? Poradíme, co na ně platí

Styl

Uherák byl za socialismu většinou nedostupný, víte jaký salám si Čechoslováci zamilovali místo něj?

Bydlení

Vybíráte si lednici a nevyznáte se v jejich terminologii? Tady máte návod

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu