Další tajná milenka zesnulého Kovarčíka?

 Celebrity 
28. března 2015 04:58 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Je možné, že by i Daniela Šinkorová bývala milenkou zesnulého Petera Kovarčíka?  archiv
Zesnulý podnikatel Peter Kovarčík, kterého za záhadných okolností našli v pondělí v jeho pražském bytě mrtvého v koupelně, krátce před tím, než se mělo provalit, že po něm jde protikorupční policie kvůli praní špinavých peněz, vzbuzuje emoce. Jak na straně těch, kteří ho neměli rádi, tak na straně těch, kteří ho rádi měli, nebo ho jen potřebovali. Co ale taková zpěvačka a moderátorka Daniela Šinkorová? Jak blízko k němu ona měla?

Peter Kovarčík, podnikatel a lobbista, který o sobě tvrdil, že je muzikálový producent, přičemž byl hlavně "sponzorem", byl pověstný tím, že podporoval hlavně mladé, krásné blondýnky. Kateřinu Brožovou, Michaelu Noskovou, naposledy Miss Golf Kateřinu Klausovou. Že by ale kdysi byl na brunetky?

Otázka je nasnadě, protože kromě jeho milenek o něm až neuvěřitelně citlivě a romanticky hovořila Daniela Šinkorová. Nazvala ho skvělým kamarádem, romantikem, vizionářem, gentlemanem, srdcařem a podobně a to na představení muzikálu Mamma Mia!, který sponzoroval, a kde Šinkorová hraje hlavní roli.

"Mě to přijde, jako kdyby se znali z minulosti víc, než jen jako přátelé. Protože tohle její vyznání je až neuvěřitelné. Hlavně, všichni víme, jaký Kovarčík opravdu byl, jak dokázal být arogantní, namyšlený a o peníze u něj šlo vždy až na prvním místě," prozradila jedna z členek souboru muzikálu. Další jejich společný známý ale tvrdí, že je to nesmysl a Šinkorová je jen citlivka, kterou takové věci dojímají. S Kovarčíkem se prý znala čistě v přátelské formě..

Že by tedy Šinkorová měla podobné zkušenosti, jako Brožová, Nosková, Klausová a byl k ní milejší, citlivější, štědřejší, tak jak to údajně právě on k ženám, které miloval, uměl? Všechny pak také v šoubyznysu přes peníze dostrkal tam, kam zrovna potřeboval, či potřebovaly ony.

Zřejmě bude okolo osoby Petera Kovarčíka ještě hodně veselo. A mnozí teď čekají na to, co kromě milostných afér vyplave na povrch z jeho podnikání, byznysu a různých možných záhadných finančních transakcí, kterými si teď zabývá jak švýcarská, tak prý i česká policie.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tři předjarní kroky ke zdravým ovocným stromům

Styl

Co se stane s vaší pokožkou, když si neumyjete obličej před spaním

Bydlení

Plnokvěté pryskyřníky, jejichž květy nápadně připomínají pivoňky, můžete v těchto dnech vysadit

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu