SuperStar Gunčíková na skok v ČR! Dobyla svět a nehodlá přestat!

 Celebrity 
27. března 2015 04:15 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Gábina Gunčíková to všem pochybovačům natřela a dobyla svět! archiv G. Gunčíkové
Účastnice soutěže SuperStar Gabriela Gunčíková udělala doslova díru do světa. I když tomu mnozí nevěřili a mnozí zlí jazykové ji prorokovali, že zapadne a hvězda z ní nikdy nebude, opak je pravdou. Po jejím fenomenálním úspěchu s kapelou Trans Siberian Orchestra se na skok vrátila z USA domů do Česka, ale zůstávat tu zřejmě nehodlá.

„Přiletěla jsem na pár dní. Udělám rozhovory, budu s rodinou a už řeším další plány a projekty. Za účast s Trans Siberian Orchestra jsem moc vděčná. Jsem duší rockerka a tak to taky cítím,“ prozradila VIPStory.cz Gunčíková, která je tedy pořádně sexy.

Gábina s TSA absolvovala desítky amerických měst, kde koncertovali v obrovských halách a s velkým úspěchem! Gábina, děvče z Moravy se rozhodlo nebýt onucí některých producentů a agentur a ukázat, že na to má být slavná a něco dokázat. Do Ameriky se hodlá vrátit. Nejenom zpívat, ale i se vzdělávat, dopilovat angličtinu a taky trochu žít.

Gunčíková je tak opravdu jedna z mála účastnic všech ročníků SuperStar, která nezapadla, maká na sobě, něco umí a hlavně dobyla svět!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton ochutnala afrodiziakum známé jako karibská viagra: Její fanoušci z toho šílí, chtějí ho...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Tech

Legendární létající špion U2 se chystá do důchodu. Otázkou zůstává, jaký letoun jej nahradí