Odhalení v Thálii: Bude do síně slávy uvedena malující herečka?

 Celebrity 
28. března 2015 03:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Herečka Blanka Bohdanová by měla být letos uvedena do Síně slávy Cen Thálie archiv
Ceny Thálie už dnes budou znát své držitele. Přestože se veřejně hovoří o neobjektivnosti udílení cen hercům, herečkám, zpěvákům, zpěvačkám či tanečníkům, jedna pocta bude nejspíš nepopíratelná. A sice uvedení osobnosti do Síně slávy! Oceněnou ženou za celoživotní dílo by se měla stát herečka Blanka Bohdanová.

Herečka, jejíž láskou je malování a své obrazy velmi úspěšně i prodává, jenž také nedávno oslavila 85. narozeniny, by měla získat toto ocenění právě dnes večer.

"Ano, podle všeho by to měla být ona. Zaslouží si to, protože je to opravdu PANÍ herečka. U ostatních lze spekulovat, zda si cenu zaslouží více, či méně, nebo koho přání bylo, aby zrovna někteří Thálii dostali," řekl VIPStory.cz zdroj z Herecké asociace, která ocenění organizuje.

Protože zemřel hlavní sponzor této události, podnikatel a lobbista Peter Kovarčík, všem tak trochu stuhnul úsměv. Veřejně se hovoří o tom, že právě on údajně velmi ovlivňoval nominace, protože prostě akci platil. Financování pořádání takové události spojené s televizním přenosem není zrovna levnou záležitostí, včetně marketingu. Jde to do milionů korun. A těmi právě Kovarčík rozhazoval na všechny strany.

Večer bude moderovat herec, ale také režisér muzikálů Addams Family či Mamma Mia!, Antonín Procházka a režie se opět ujme "Honzík z Arabely", syn herečky Gabriely Vránové Ondřej Kepka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte