Česká Marilyn Monroe Miluška Bittnerová vyrazila na párty a chtěla vibrátor!

Vizážista a stylista Kája Pavlíček, herečka a moderátorka Miluška Bittnerová, která losovala tombolu a televizné reportérka Veronika Sasková
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
26. března 2015 04:35 / VIPStory.cz
  0   0
Herečka a moderátorka Miluška Bittnerová, které se přezdívá česká Marilyn Monroe rozhodně po nedávném rozchodu s manželem nesedí jako panenka v koutě a neroní slzy. Ale když má čas, vyráží do společnosti s přáteli a dokáže se skvěle bavit! A legraci si umí udělat sama ze sebe!

Ve středu večer vyrazila s kamarádkou a módní návrhářkou Veronikou na párty jednoho magazínu a skvěle se bavila. Vizážista Kája Pavlíček a televizní reportérka Veronika Sasková, kteří akci moderovali ji vyzvali, aby přišla vylosovat ceny z tomboly. Bittnerová se u toho skvěle bavila. Když pak slezla z jeviště a losovaly se další ceny, nastala neskutečná legrace.

"To chci já, to co přijde teď," říkala svým přátelům u stolu Miluška. Když pak moderátorka vyhlásila, že jde o erotické pomůcky, jako velký a následně kapesní vibrátor, zvolala: "No, to je přesně pro mě," a smála se.

"Neuvěřitelné, jak ona je bezprostřední a umí si ze sebe udělat legraci. Je úžasná, usměvavá a přátelská a nebojí se vlastně "shodit" samu sebe," kvitovala návštěvnice párty bezprostřednost Bittnerové.

Když pak jedna z návštěvnic, která měla neuvěřitelné štěstí vyhrála vibrátor, fotoaparát a sedací vak, Bittnerová ji hned gratulovala a dodala." Super, gratuluji. To když dobře propojíte, budete mít úžasný večer. Já hold takové štěstí neměla," dodala s úsměvem od ucha k uchu česká Marilyn Monroe, která skvěle vypadá a na nezájem mužů si stěžovat nemůže.

"Teď nikoho nechci, užívám si svobodu a jsem ráda s přáteli. A to mi stačí. Třeba, až začne pořádné jaro a pak léto, třeba přijde on a bude to mého srdce šampión," doplnila usměvavá herečka.

Akce se zúčastnila například zpěvačky Gábina Goldová, Pavlína Senič, Leona Gyöngyösi, Petra Černocká, fenomenální bubeník Mika Ronos, zpěvačka Petra Hapková nebo tanečník Filip Jankovič a mnozí další.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ozdobte si domov. Jarní či velikonoční dekorace z mechu zvládne každý

Styl

Máte pořád hlad? Příčin může být hned několik

Bydlení

Nebojte se skla v kuchyni. Použijte jej i jako pracovní desku, je odolné a dobře se čistí

1. Víte, která sestřička z Ordinace v růžové zahradě má ráda žárlivost?

2. Krásná Petra Svoboda si oblíbila HairConturing. I ona podlehla žhavému trendu letošní sezony

3. Po dlouhém boji s rakovinou zemřel herec a producent Jiří Pomeje (†54)

4. Takhle slavily Valentýna české krásky: Švantnerová ve spodním prádle, Šišková polonahá na sněhu

5. Jeviště Divadla Hybernia ovládl hvězdně obsazený muzikál Galileo

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu