Co by nastalo, kdyby lobbista Kovarčík nezemřel? A zemřel opravdu náhodou?

 Celebrity 
27. března 2015 04:58 / redakce
  0   0
Peter Kovarčík je po smrti! Zemřel opravdu sám? A jak to, že zrovna v době, kdy začal být prověřován kvůli praní špinavých peněz Profimedia
Smrt Petera Kovarčíka, lobbisty, který o sobě prohlašoval, že je producent, má moc a peníze a zná se s každým, otřásla nejen českým šoubyznysem, ale otřásá možná i politickými kruhy! Nikdo totiž neví, co zesnulý podnikatel, exmilenec Kateřiny Brožové a milenec dalších umělkyň věděl a na koho, a jaký byznys s kým dělal. Policií byl dokonce podezřelý z praní špinavých peněz a ne zrovna malých!

Deník Právo tvrdí, že ve Švýcarsku údajně existuje tajné konto, k němuž má podpisové právo právě Kovarčík a je tam ulito na 600 milionů korun. Peníze mají pocházet z korupce a prý je možné, že by mohlo jít o finance z úplatků k amnestii, kterou udělil Václav Klaus.

Co by se tedy dělo, kdyby Kovarčík nezemřel? Pravděpodobně by začalo trestní stíhání protikorupční policií. To, že by sám spáchal sebevraždu, vylučují jak jeho blízcí, tak i policie. Přesto je jeho smrt velmi záhadná. Dokonce i prezident Miloš Zeman se smrti "pádem na umyvadlo" podivil a řekl, že takový případ nezná. Přitom to ale vyloučeno není. Pád na kluzké podlaze a následné udeření se do hlavy může způsobit bezvědomí, pak smrt. Výjimkou nejsou případy, kdy se lidé takto zranili či zabili.

Je ale zvláštní, že ten člověk zemřel právě v době, kdy na světlo světa měla vyjít informace, že se o něj a jeho podnikání zajímá protikorupční policie. Kdy se začalo naplňovat to, o čem se celé roky spekulovalo. Vraždu kriminalisté oficiálně vyloučili, ale stále čekají na další výsledky pitvy. Podle některých informací byl v minulých měsících Peter Kovarčík hospitalizován v nemocnici. Nikomu neřekl proč. Mohla ho postihnout mrtvice, infarkt a následně upadl. Ale policie se už v den zveřejnění jeho smrti nechala slyšet, že smrt nastala následkem zdravotního problému. A tím pád, tedy úraz nejspíš není.

Mezi veřejností, ale i některými umělci se objevují i spekulace, že mohl Kovarčíkovi na onen svět někdo "profesionálně" pomoct, protože se jiní vlivní mohli bát, že by "mocipán" a znalec všeho a všech, jak sebe profiloval, mohl promluvit. A to by byla smršť. Už tahle se asi hodně lidí hodně bojí, co nastane. Co ukáže Kovarčíkův trezor, co ukáže vyšetřování údajné korupce. A kdo bude dál platit projekty, v kterých utápěl desítky milionů korun. Na to si budeme muset počkat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za jídlo se dá ušetřit hodně peněz. Stačí se držet několika dobrých rad

Styl

Bylinný extrakt z černého bezu a další domácí tipy, jak se zbavit horečky a nachlazení

Bydlení

Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu