Ve Špindlu odstartovala jarní sezóna. Návštěvníky čeká snowboardový happening i lacinější skipasy!

 Sport 
25. března 2015 16:11 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Ve Špindlerově Mlýně je nádherně nejen v zimě, ale i na jaře!  Skiareál Špindlerův Mlýn
V největším krkonošském středisku, kam jezdí i řada celebrit, lyžařská sezóna rozhodně nekončí. Jarní sluneční paprsky lákají naopak do areálu stále více lidí. Špindlerův Mlýn nabízí stále výborné sněhové podmínky, minimální fronty u lanovek a jednodenní skipasy za pouhých 490 korun. Od čtvrtka do neděle se můžete těšit i na snowboardový happening Burton Špindl Spring Sessions s bohatým programem.

Oblíbený happening Burton Špindl Spring Sessions se uskuteční ve Svatém Petru po roční odmlce již po osmé. „Široká snowboardová veřejnost i registrovaní jezdci si budou moci užít jarní sezónu v nově vzniklém Burton snowparku, na upravené slopestyle trati vybudované kvůli závodu Světového poháru, zajezdit si v jediné U-rampě v Čechách nebo si zaskákat na Big Airu. Nebude chybět ani oblíbený Corner jump a spousta dalších překážek,“ přiblížil akci René Hroneš, obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn. Zábava nebude chybět ani pod svahem. Čtyři dny ježdění zpestří velký party stan s celou řadou hudebních interpretů i soutěže.

Špindlerův Mlýn slibuje stále výborné sněhové podmínky. V provozu jsou všechny sjezdovky a lanovky i vleky. Na svazích je v průměru půl metru sněhu. Těšit se můžete i na takřka nulové fronty u lanovek a především lacinější skipasy. Až do 2. dubna je seženete s Gopass kartou přes e-shop na www.gopass.cz jen za 490 korun. Jarní lyžovačku si můžete zpestřit i Fresh Trackem, ranní lyžovačkou po manšestru nebo občerstvením v jednom z mnoha après-ski barů. Povečeřet můžete i pod hvězdami v panoramatické restauraci Na Pláni. Navíc poslední březnový víkend probíhají ve všech obchodech Spindl Motion slevy až 60 procent na módní značky. Více na www.skiareal.cz.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu