Neckář i Žbirka se dočkali, Gott si musí počkat

 Celebrity 
17. března 2015 04:58 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott se zatím vlastního muzikálu nedočkal, jeho kolegové Neckář a Žbirka ano archiv K. Gotta
Zpěvák Václav Neckář se dočkal. Jeho hity dostaly formu muzikálové komedie a vzniklo úspěšné dílo Mýdlový princ z kterého jsou diváci hodně nadšení. To jeho o něco starší kolega Karel Gott si musí ještě počkat.

Zlatý slavík se už před více jak třiceti lety dočkal hudební komedie Hvězda padá vzhůru, kde si částečně Gott zahrál sám sebe, ale vlastního muzikálu složeného z jeho hitů se zatím ještě nedočkal.

„Hity Václava Neckáře jsou až notoricky známé, zpěvné a rozhodli jsme se je dát dohromady a udělat na jejich základě příběh a to se povedlo. Píseň Mýdlový princ je dokonce zakomponována v příběhu o neúspěšném herci středních let Martinovi, který dostane šanci a také slušné dědictví po otci,“ řekl k ději režisér Radek Baláš.

Václav Neckář sám přímo v komedii nehraje. Je pouze jako součást záznamu na obrazovce a hraje otce hlavního představitele, kterého hraje Martin Dejdar a alternuje se se Sagvanem Tofim. Mýdlový princ je kromě toho i velmi solidní pocta Neckáře. Sám kolega Gott mu úspěch ze srdce přeje, ale jistě by neodmítl, kdyby právě podle jeho hitů někdo udělal muzikál.

Vždyť už i slavný Miro Žbirka má taky muzikál Atlantida, který bude mít premiéru na podzim v pražském Divadle Kalich
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...