Bože! Co se to stalo známé zpěvačce a mámě dvou dětí? ŠKLEB ROKU?!

 Celebrity 
13. března 2015 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Škleb roku? Asi ano. Tohle nedokáže na tváři hned tak někdo vykouzlit! facebook Přízrak Londýna
Jako po obrně nebo mrtvici vypadá známá česká zpěvačka! Co se jí proboha stalo? A kdo to vůbec je? Ptá se asi každý kdo vidí fotku, která připomíná spíš posmrtnou masku. Ve skutečnosti jde o nalíčenou Ilonu Csákovou v kostýmu z muzikálu Přízrak Londýna.

Tam máma dvou dětí, zpěvačka Csáková hraje královnu. Při pózování fotografům nějak snad nevědomky našpulila rty, až se jí zdeformovala tvář. Ani možná sama netušila, co z toho vzniklo. A že se tohoto záběru možná leknou i její ratolesti.

"Ilča má roky tendenci provádět s ústy takové zvláštní pohyby, takové podivné škleby. Teď se jí to vymstilo. Nebo to má asi schválně, jakože z legrace?!," míní její kolegyně z muzikálu, který mel v Praze premiéru tento týden.

Csáková v něm hraje se svou velkou kamarádkou Ivanou Gottovou. Tam v příběhu o Jacku Rozparovači hraje těhotnou a následně celou zakrvavenou prostitutku. I tak se ale manželovi Karlu Gottovi ve své roli velmi líbila. Uznání přidal i Iloně Csákové, která na zkoušky dojížděla až z Brna, kde momentálně žije.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za...

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu