Která kráska ve filmu Vybíjená opravdu ukazuje bradavky? Krainová nebo Linda Bartošová?

 Celebrity 
13. března 2015 04:00 / redakce
  0
Loading...
📷
2 fotografie v galerii
Sedí na mole a následně se vrhne do vody Simona Krainové, nebo dublérka? Falcon
Do kin vstoupila nová komedie Vybíjená. Film, v němž září jak topmodelka Simona Krainová a o generaci mladší kráska Linda Bartošová. Přitom se objeví i sexy scény, především ta v rybníce, kde Krainová vystaví své ženské přednosti. Nebo že by se nechala tahle kráska v této scéně zastoupit?

Nesmysl! Simona Krainová, přesto, že už překonala čtyřicítku, se rozhodně nemá za co stydět. Postavu ji může závidět kdejaká dvacítka. A i když by se dalo předpokládat, že se topmodelka a máma od dětí Simona bude pro choulostivou scénu nechat zastoupit, neudělala to.

„Necítila jsem se úplně komfortně, když mi řekli: Svlékni se. Přeci jen už jsem ženská po čtyřicítce. Čekala bych spíš, že budou tahat nahou do rybníka Lindu a možná by si to diváci užili víc," říká Krainová. Ale to je nesmysl. Diváci si právě v kinech i na internetu, kde se scéna stala hitem, užijí právě pohled na smyslné křivky a bradavky jedné z nejkrásnějších Češek, která měla tu šanci, že film, ve kterém září, mohla představit i za hranicemi Česka.

Nejen na scénu s nahou koupající se Krainovou, ale i na celou zápletku komedie, kde září i řada dalších skvělých herců, rozhodně stojí za to vypravit se do kina.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum