Jiří Krampol se zamiloval? Do koho? FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
13. března 2015 04:33 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Do koho že se to známý herec a moderátor zamiloval?  archiv J. Krampola
Herec a moderátor Jiří Krampol (76) se zamiloval. Ne, že by opouštěl svou dlouholetou manželku Haničku, s kterou bydlí v nejluxusnější ulici v Praze, ale jeho srdce si získala postava, která mu tolik přirostla k srdci.

Krampol, který se zase vrátil na televizní obrazovky díky pořadu Nikdo není perfektní, je známý také tím, že u nás v dabingu propůjčil svůj hlas slavnému francouzskému herci Jeanu Paulu Belmondovi. A právě pro něj má obrovskou slabost. Teď má už pár měsíců šanci chodit se na svého idola a „kamaráda“ podívat, kdykoli se mu zachce.

„Je strašně hezký, jak v tom francouzským muzeu voskových figurin v Celetný udělali sochu právě i jemu. Je geniální, skvěle povedenej a prohlížel jsem si ho několikrát. Je dobře, že i lidi se můžou podívat, jak Jean Paul vypadá ve skutečnosti,“ svěřil se VIPStory.cz Krampol.

Právě on křtil před časem v Grévinu sochy Jaromíra Jágra a Martiny Navrátilové. S těmi se dobře zná a patří mezi jeho přátele. Belmondo sice není jeho životní přítel, ale velký vzor.

„Je to obrovskej herec, charismatickej a bezvadnej chlap. A tak jako se říká, že my herci stárneme, tak on jenom zraje. V muzeu je v době své největší slávy, takže vlastně nestárne vůbec,“ podotkl Krampol, který v nadsázce dodal, že se do Belmonda vlastně zamiloval.

Ikona francouzského filmu Jean Paul Belmondo, kterému se také říká přezdívkou Bébel, oslaví letos v dubnu své 82. narozeniny. Jedním z jeho zatím posledních filmů je smutné drama s názvem Muž a jeho pes, který získal i několik cen.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí