Hanka Křížková dostala další kšeft! Zahraje si v bijáku. FOTO uvnitř!

 Celebrity 
04. března 2015 04:35 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zpěvačka a herečka Hanka Křížková dostala roli v novém filmu archiv H. Křížkové
Člověk ji nevidí jinak než v dobré náladě, usměvavou a to i přesto, že se s ní život nemazlil. Nemocnic si taky užila dost, a teď se tam znovu vrátila. Jenomže zpěvačka a herečka Hanka Křížková to měla v popisu práce. Vrátila se před filmovou kameru, zahraje si v jednom bijáku!

Křížková, momentálně i Rosie z muzikálu Mamma Mia!, jejíž humorný talent je všeobecně známý, točila v minulých dnech záběry do komedie Kameňák 5, který nerežíruje její letitý kamarád Zdeněk Troška, ale jeho kolega F. A Brabec. U Trošky hrála dvakrát, a sice v Andělské tváři a pak v komedii Doktor od Jezera hrochů. Kromě toho má za sebou mnoho rolí v seriálech, třeba v Ordinaci v růžové zahradě, nebo nově ve Svatbách v Benátkách

"Ráda se směju, a proto miluju komedie. Doufám, ze pravě Kameňák 5 rozesměje hodně diváků a dodá jim tu správnou náladu. Hraji v něm vrchní sestru. A ráda," prozradila Křížková s tím, že si u natáčení užila spousty legrace. "Vládla tam i pohoda a to hlavně díky režisérovi. František Brabec je nejen absolutní profík, ale hlavně velký pohodář. Byl to pro mne velký zážitek a moc jsem si natáčení užívala," prozradila Hanka, která točila třeba s Václavem Glazarem, Petrem Vondráčkem, Jiřím Krampolem i dalšími.

Diváci se dále mohou těšit na Václava Vydru, Danu Morávkovou, Alici Bendovou, Josefa Laufera a další známé tváře.

Křížková si na natáčení Vánočního Kameňáku do Kladna odskočila mezi zkoušením na znovuobnovenou premiéru muzikálu Dracula, který má zítra a pozítří svou premiéru v karlínském divadle. A kde hraje postavu nymfy ohnivé.

Kameňák 5, který bude volně navazovat na předchozí čtyřku, bude mít premiéru letos na podzim.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Victoria Beckham prozradila, jak cvičí a udržuje si postavu. Tuto ověřenou techniku můžete vyzkoušet také

Styl

Jak poznáte, že vaše krémy nejsou pro vaši pleť to pravé

Tech

Na zařízeních s Androidem je hned několik kódů, díky kterým se dostanete ke skrytým funkcím

Zavřít reklamu