Zpěvák Jakub Smolík zhubnul 15kilo. Co se stalo?

 Celebrity 
03. března 2015 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jakub Smolík šel do sebe a šel hlavně s váhou dolů. archiv J. Smolíka
Neuvěřitelných 15 kilogramů zhubl zpěvák Jakub Smolík (55)! Jak to dokázal, vždyť žádnou drastickou dietu nedrží. Že by jen běhal po pódiu nebo s dcerou Petruškou a synem Kubíkem? Ale vůbec ne, jen se začal trochu jinak stravovat.

Mýty o tom, že dietu drží jen ženy a mohou zhubnout, Smolík zbořil. Zpěvák Jakub Smolík, který má před sebou řádku koncertů po celé České republice, se díky oblíbené proteinové dietě, která nastartuje metabolismus a pomůže spalovat tuky, dostal do perfektní formy! A výsledky na váze byly vidět poměrně rychle.

„Už po prvním týdnu, kdy jsem začal držet KetoDietu, mě to úplně pohltilo, když jsem viděl výsledek - shozená 3,5 kila! Byl to tak úžasný a skvělý pocit, že jsem pokračoval v plánu a dokázal se zbavit dalších kilogramů. Výborné na tom je i fakt, že se mi srovnal i zdravotní stav a tělo si zvyklo na pravidelnou stravu 5x denně,“ prozradil tajemství své diety Smolík.

Sám dobře ví, jak důležité je, aby byl ve formě. A i s postupujícím věkem nezatěžovat tělo zbytečně nadváhou, tuky a všemi neduhy.

Dietní program ryze české proteinové diety je postaven na speciální a vysoce kvalitních bílkovinných jídlech s nízkým obsahem sacharidů a tuků. Tělo začne spalovat tuky, nikoliv svalovou tkáň a hubnutí je velice efektivní.

„Výhodou je, že se u tohohle naučíte zdravě a racionálně jíst, takže se téměř nemusíte obávat takzvaného jojo efektu. Kombinace 5 proteinových jídel denně a nejrůznějších druhů zeleniny není vůbec nic složitého. Kromě toho je to dobré v tom, že se tahle dieta rychle připravuje a není to náročné. Jedinou „nevýhodou“ je, že musíte postupně vyměnit celý šatník,“ usmívá se Jakub Smolík.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu