Hvězda seriálu Cesty domů s milencem jako dva puberťáci!

 Celebrity 
04. března 2015 03:25 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Markéta Hrubešová a Petr Sysel jako dva zamilovaní puberťáci Profimedia
Herečka Markéta Hrubešová, která hraje momentálně v seriálu Cesty domů je pořád hodně zamilovaná. Se svým milencem, obchodním ředitelem jednoho z pivovarů na Vysočině Petrem Syslem, s nímž se přestala skrývat a popírat jejich vztah, se pořád chovají jako puberťáci. A není chvilička, aby se k sobě netiskli.

Hrubešové vztah s milencem prospívá! Na otevření holandské restaurace v centru Prahy přišli spolu, a když herečka se svými kolegy nepózovala fotografům, seděla na hnědé sedačce a tiskli se s Petrem Syslem k sobě. Jejich propletené ruce hovořily za vše. Hrubešová rozdávala úsměvy na všechny strany a oslovování jeden druhého slovy jako "miláčku", nebo "zlato", snad nepotřebují komentář.

S fotografem Davidem Krausem má skoro devítiletou dceru Christel, ale v současnosti žije právě s mladým, pohledným mužem. S tím se zná rok a půl. Od doby, kdy vydala svou pivní kuchařku a pivovar, v němž Sysel pracuje, její vydání sponzoroval. Inu, jak říká staré přísloví:láska prochází žaludkem, našlo v tomto případě rozhodně své naplnění.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet