Lucka Vondráčková šokuje - podpořila gay rodiny!

 Celebrity 
02. března 2015 04:15 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková nevidí rozdíl v tom, kdo vychovává děti, ale jak! stejnarodina.cz
Zpěvačka i herečka Lucka Vondráčková nepřestává překvapovat. Nejenom, že během své návštěvy v Čechách potvrdila původně „popírané“ těhotenství, ale teď udělala něco, co mnohé šokovalo. Většinu v dobrém. Podpořila projekt Stejná rodina.

Vondráčková, která za necelé tři měsíce porodí druhé dítě a ví, jak je láska pro dítě důležitá, podpořila kampaň pro páry stejného pohlaví, které chtějí adoptovat či vychovávat společně dítě.

„Fandím komukoli, kdo je ochoten dělit se o lásku,“ říká Lucka Vondráčková.

Zatímco její teta, zpěvačka Helena Vondráčková před časem veřejně odmítla to, aby si dva muži či dvě ženy mohli adoptovat dítě, její neteř, s níž léta neudržuje kvůli rodinným sporům vazby, to naopak podpořila všemi deseti! „Znám několik takových rodin, o své dítě se skvěle starají a často lépe, než některé klasické rodiny, kde tradičně vládne muž s obuškem a žena se krčí v koutě. Kdežto takzvané „duhové“ rodiny jsou daleko vnímavější a citlivější k tomu, co jejich děti potřebují,“ prozradila mladá maminka a také manželka hokejisty Tomáše Plekance.

Podle Vondráčkové je dětem vlastně jedno, jestli je vychovává muž a žena, nebo dva muži či dvě ženy. Děti podle ní potřebují pocit, že na nich někomu záleží a že je někdo miluje.

„Nevidím důvod, proč by srdce a životní cestu uměla dát jakékoli malé duši jen tradiční forma rodiny,“ uvedla pro časopis Boyler Lucka Vondráčková, která nafotila i kampaň v modrém tričku s nápisem: Různé rodiny, stejná práva. Kampaň podpořili třeba Bára Štěpánová, Jan Přeučil a Eva Hrušková, Laďka Něrgešová, Marta Kubišová a mnozí další umělci.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud chcete mít na jaře krásný trávník, nyní je čas na jeho revitalizaci

Styl

Indický šeřík se dokáže porvat s parodontózou, cukrovkou i rakovinou

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu