Bláznivá jeptiška z Babovřesk. S kým žije a proč má blízko ke slavné zpěvačce!

 Celebrity 
16. února 2015 04:58 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Ctihodná sestra Glorie z Babovřesk Zdeňka Trošky, v civilu herečka Pavla Bečková archiv filmu
Sestra Glórie, jeptiška z Troškových Babovřesk je ve skutečnosti velmi vtipná, hezká a ke všemu výborně zpívá. VIP Story.cz odhalilo, jak žije, s kým a proč má blízko ke zpěvačce a herečce Laďce Kozderkové (+37).

Bláznivou jeptišku a ve třetím díle už partnerku faráře Šoustala (Lukáše Langmajera), který pak vystoupí z církve a ona z řádu, hraje Pavla Bečková, plzeňská herečka divadla Pluto manželů Kikinčukových a hostuje v pražském Gongu. V hábitu by nikdo nepoznal, že je to mladá a hezký ženská. Když se usměje, je to prý nakažlivé. Občas dostává i nabídky k seznámení.

"Jsem šťastně zadaná a dokonce vdaná, takže pánové mají smůlu. Ale těší mě, když se někomu líbím, nebo moje role. Právě že v tom hábitu nejsem od skutečnosti moc k poznání, tak mě tolik lidí nezastavuje," svěřila se Bečková.

Ta kromě herectví má i pěvecký talent. Například na předávání auta jejímu kamarádovi a kolegovi z Babovřesk Lukáši Langmajerovi to rozbalila, zazpívala a přítomným z toho spadla brada.

"Mým velkým vzorem je Laďka Kozderková. Byla úžasná, měla drive a měla talent od Boha. Neskutečně jsem ji obdivovala a dovolila jsem si i zpívat její repertoár. Nesmírně mě to baví. Měla nádherné písničky," prozradila Bečková.

V divadle hraje pro děti i pro dospělé.Velkou filmovou zkušeností byly právě Babovřesky a jak říká, i když je teď ve věku, kdy její idol, Laďka Kozderková bohužel zemřela, doufá, že na ni čeká ještě spousta krásných rolí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ochrana před zloději. Jak vybrat dveře, zámky i kliky a na co se zaměřit

Styl

Může se koronavirus přenášet konzumací potravin?

Bydlení

Ošuntělé plastové věci nemusejí skončit v koši. Lze je totiž snadno zrenovovat

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu