Tahle krásná rosnička z Novy má přeci na víc. SEXY FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
16. února 2015 04:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Tereza Juščíková je sice zatím jen rosnička, ale má rozhodně na víc!  archiv TV Nova
Zjevila se jako hvězda z čistého nebe. Nejen krásná, ale i milá, chytrá a ještě ukázala, že tomu, co říká, je rozumět. Mladičká moderátorka počasí Tereza Juščíková má přeci na víc, než jen děla rosničku.

Sedmadvacetiletá kráska se živí jako profesionální moderátorka. Zatímco v jednom z největších soukromých rádií vysílá zprávy, v televizi dělá rosničku a zabývá se okluzní frontou, minusovými i plusovými teplotami.

"Nesmírně mě to baví a jsem za tu šanci ráda. Je to pro mě obrovská škola," říká Juščíková, která je u kolegů z televize, ale i v rádiu oblíbená. Tedy u kolegyň v televizi asi moc ne. Má totiž na víc, než jen procházet se mezi obláčky.

"Z fleku by mohla dělat Televizní noviny. Třeba teď, pokud odejde "tragická" Emma Smetana, která je všechno, jen ne přirozená, by mohla Terezka klidně na její místo," myslí si zdroj z Novy.

Juščíková je skromné děvče a tak vysoko zatím nepomýšlí. Na takovou nabídku by ale asi kývla a dlouho by si neměla co rozmýšlet. Vzhled, postavu, hlas i projev, který stále piluje, rozhodně má. A ještě umí být přirozeně milá. Kdo ví, třeba má před sebou opravdu velkou kariéru.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz