Absolonová přišla o tisíce!

 Celebrity 
10. února 2015 04:35 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Monika Absolonová přišla o tisíce! archiv
Zpěvačka Monika Absolonová přišla v posledních dnech o tisíce! Nestačí už ani pomalu vydělávat. Za poslední dva dny zaplatila totiž na pokutách tolik, co jiný třeba za rok. A jen proto, že stojí s autem tam, kde nemá!

Pokuta a botička za propadlý parkovací lístek, odtažené auto za stání na modré zóně a to všechno za dva dny. Zpěvačka a herečka Monika Absolonová, která je už snad v každém projektu, přišla o slušné peníze.

„Zkoušíme ve Studiu dva na Václavském náměstí a opravdu nemůžu přerušit všem zkoušku a oběhnout Václavák. Blbý, vím, ale v té ulici jsou jen vykřičené domy, tak nevím kdo přes den potřeboval prostor, který zabíral můj minicooper, nejmenší auto, co znám,“ postěžovala si na svém facebookovém profilu zpěvačka, která je trochu hektická.

Asi si neuvědomila, že na modré můžou parkovat jen držitelé karet s povolením, a je jedno, jestli jsou z té konkrétní ulice, ale z nejbližšího okolí! Že by třeba radši umělkyně jezdila metrem nebo tramvají? Asi to není dost nóbl.

„Ona by asi jezdila, ale má toho moc. Nestíhá, ale pak se diví, že platí. Platí pořád ty pokuty,“ svěřil se VIP Story. cz jeden z jejích kolegů.

A ještě ke všemu někdy vážně Absolonová připomíná „blbou blondýnu“, když přidá ještě další historku.

„Zkouším Evitu, zpívala jsem v Lidicích, v Obecním domě, v Kyjově, Mohelnici a do toho jsem stihla dojet na pohřeb, ale díky vlastní debilitě jsem to vzala přes další hřbitovy, než jsem našla ten, na který jsem šla,“ svěřila se hektická Absolonová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu