Kdo je to? Zpívá jak bohyně a známá herečka ji zachránila z děcáku!

 Celebrity 
10. února 2015 04:15 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Úžasná a neskutečně talentovaná YANNA archiv
Osud nebo náhoda? Asi to tak mělo být! Prošla si dětským domovem, pak si ji vyhlídla známá česká herečka, adoptovala ji a tím ji zachránila. Proto teď může semifinalistka HLASU ČS Jana Rybníčková zpívat a zpívá jak bohyně!

Jana Rybníčková, která si říká YANNA spolupracuje s předními interprety a její písničky hraje nejedno rádio. Její nevlastní matka, herečka Hana Čížková, které říká "maci", se v době, kdy točila Kameňák se Zdeňkem Troškou, se svým tehdejším manželem rozhodovala, zda mít ještě dceru, když už měla syna. Vlastní děti už mít vzhledem k věku nechtěla, tak volila adopci.

V jednom dětském domově našla tehdy malou holčičku a řekla si, že to je ona. Jenže, do toho ji manžel náhle zemřel a Čížková řešila, co dál. Nakonec si ale malou Janičku přeci jen osvojila a ta získala nejen skvělé zázemí, ale ještě možnost rozvinou talent, kterého má na rozdávání.

"Jsem strašně šťastná, že jsem to tenkrát udělala. Jana byla jiná mezi těmi ostatními dětmi. Kdybych to tenkrát vzdala, bůhví jak by dopadla. Je neskutečně hodná a zpívá skvěle," říká herečka z Kameňáků nebo z Fotografa..

A má pravdu, její Jana Rybníčková, tedy YANNA, zpívá jako málokdo. Nemusí se ani rozezpívávat. Postaví se a jede, i bez hudby a všem spadne brada.

Díky své píli a talentu a urputnosti se dostala i do rádií, spolupracuje s Ewou Farnou a několik věcí udělala i se známým rapperem D.J.. Lippem. Neusíná na vavřínech a chce jít dál. Chystá desku a ráda by se prosadila třeba i v zahraničí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čas v karanténě můžete využít ke studiu jazyků

Styl

V některých zemích se raketově zvedlo sledování porna

Bydlení

Do každé místnosti se hodí jiný typ světla. Teplé bílé uklidňuje, studené bílé nabudí

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu