Takhle slavila herečka Jitka Smutná narozeniny syna své partnerky

 Celebrity 
23. ledna 2015 05:35 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Oslava narozenin syna partnerky herečky Jitky Smutné – Olivera (na snímku) facebook
Žijí spolu třináct let, mají společné zájmy, na Plzeňsku spolu rekonstruují dům, který byl v žalostném stavu a pochopitelně tráví volný čas a oslavy svých blízkých taky společně. Herečka Jitka Smutná (63) a její životní partnerka, spisovatelka Petra Braunová (48), které před časem prozradily svůj intimní vztah veřejnosti, se nezdráhají společně se ukazovat a prezentovat, to, co právě dělají. Jako například na oslavě syna Braunové.

Před pár dny tak spolu oslavily i 24. narozeniny spisovatelčina syna Olivera Brauna. Párty se nesla v domácím duchu, ale o zábavu bylo postaráno a Jitka Smutná, která má prý větší smysl pro humor, než by si kdo mohl myslet, dala oslavenci dort a popřála mu hodně štěstí a lásky. "Nevlastní syn" byl gratulací od „tety“, tedy partnerky své matky, velmi potěšen.

„Vztahy máme skvělé napříč našimi rodinami. Není tam sebemenší problém,“ prohlásila herečka Jitka Smutná, která sama má dvě dcery a už je dokonce babičkou. Se svým manželem, s nímž nežije, protože ji právě pojí vztah se ženou, ale stále není rozvedená. Prý jim to takhle vyhovuje.

Její partnerka Petra Braunová, jež má i další dvě děti, na sociální síti zavzpomínala dokonce i na to, jak před čtyřiadvaceti lety jela do porodnice autobusem, a jak se její syn narodil. Bylo to prý strašně uřvané batole.

Herečka i její partnerka mají úžasný vztah. A nic na rodinné pohodě nemění ani fakt, že se musely setkat někdy i s opovržením svého okolí. Obě dokonce vytvořily i jedno společné dílo, kdy Jitka Smutná pomohla své milé s dramatizací některých pasáží z její kontroverzní knihy o vztazích mezi ženami s názvem Kalvárie.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyčistěte vaši toaletu snadno a levně

Styl

I když mnohdy nebylo co nakupovat, vznikala za totality nákupní centra, která jsou dodnes ceněnými stavbami

Bydlení

Citron je skvělý, šetrný a ekologický čistič, se kterým vyčistíte celou domácnost

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu