Boží zázrak! Nebo dostal John Travolta telefon na kadeřníka Osmanyho Laffity.

 Celebrity 
21. ledna 2015 05:46 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Před dvěma dny nic a najednou vlasy! Profimedia, Twitter
Muži a jejich vlasy, to je nekonečná kapitola. John Travolta, který se stal hvězdou filmů Pomáda nebo Hairspray, má paradoxně nouzi o bujnou kštici. Nedá se však říct, že by mu to bylo jedno.

Kolem Johna se dokonce dějí hotové vlasové zázraky! Šedesátník Travolta šokoval své fanoušky, když se minulý pátek na akci objevil s hustými vlasy na celé hlavě. Oči z důlků málem vypadly všem, kteří viděli pouhé dva dny zpátky jeho selfie, kde měl hlavu jako oškubané kuře!

Zřejmě si herec před galavečerem rázem vzpomněl, že takhle se venku ukázat nemůže a tak se stal buďto zázrak a nebo mu Osmany Laffita dal číslo svého vlasového technika ze Španělska.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu...

Styl

Silná, velmi bolestivá nebo nepravidelná menstruace může být signálem neplodnosti. Kdy zbystřit a co...

Dům a zahrada

Dupání, smrad a rozkousané kabely nebo izolace. Zbavte se kuny jednou provždy a hlavně dřív, než vám...