Hráčky se smrtí: Znáte české VIP anorektičky?

Míša Nosková už jí
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
02. září 2013 09:15 / zdroj: inStory.cz/
  0   0
Nejenom Eliška Bučková hazardovala se svým zdravým a potažmo i životem, když v chorobné touze po štíhlosti přestala přijímat potravu. Žen, které se potýkaly s anorexií je v českém mediálním rybníku mnohem víc, než by vás napadlo.

"Myslela jsem si, že pokud nebudu štíhlá, nebude mě mít nikdo rád," zmínila se před časem o své "motivaci" k chorobnému hubnutí krásná herečka Hana Vagnerová - jedna z hvězd seriálů Vyprávěj a Expozitura. Byly časy, kdy vážila pouhých sedmatřicet kilogramů, ale ty jsou naštěstí minulostí.

Sympatická zpěvačka a muzikálová herečka Míša Nosková otevřeně promluvila o svých problémech s anorexií už před několika lety. Celkem třikrát se s nemocí statečně utkala a teď se konečně zdá, že je vše v pořádku.

Také Petra Němcová trpěla těmito potížemi. A nedala si říct, ani když její tehdejší snoubenec kritizoval její způsoby hubnutí, zejména používání projímadel - v módní branži poměrně častou praktiku. Modelka pak ve své životopisné knize napsala, že si nakonec uvědomila svou chybu a dostala psychické potíže pod kontrolu.

Velice komplikovaným případem byla hvězda seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Ta měla období, kdy řešila vícero nebezpečných problémů naráz. A jeden horší než druhý. Drogy, anorexie... Ze všeho se ale dokázala dostat a dneska je z ní naprosto skvělá holka.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou