خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Hráčky se smrtí: Znáte české VIP anorektičky?

Míša Nosková už jí
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
02. září 2013 09:15 / zdroj: inStory.cz/
  0   0
Nejenom Eliška Bučková hazardovala se svým zdravým a potažmo i životem, když v chorobné touze po štíhlosti přestala přijímat potravu. Žen, které se potýkaly s anorexií je v českém mediálním rybníku mnohem víc, než by vás napadlo.

"Myslela jsem si, že pokud nebudu štíhlá, nebude mě mít nikdo rád," zmínila se před časem o své "motivaci" k chorobnému hubnutí krásná herečka Hana Vagnerová - jedna z hvězd seriálů Vyprávěj a Expozitura. Byly časy, kdy vážila pouhých sedmatřicet kilogramů, ale ty jsou naštěstí minulostí.

Sympatická zpěvačka a muzikálová herečka Míša Nosková otevřeně promluvila o svých problémech s anorexií už před několika lety. Celkem třikrát se s nemocí statečně utkala a teď se konečně zdá, že je vše v pořádku.

Také Petra Němcová trpěla těmito potížemi. A nedala si říct, ani když její tehdejší snoubenec kritizoval její způsoby hubnutí, zejména používání projímadel - v módní branži poměrně častou praktiku. Modelka pak ve své životopisné knize napsala, že si nakonec uvědomila svou chybu a dostala psychické potíže pod kontrolu.

Velice komplikovaným případem byla hvězda seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Ta měla období, kdy řešila vícero nebezpečných problémů naráz. A jeden horší než druhý. Drogy, anorexie... Ze všeho se ale dokázala dostat a dneska je z ní naprosto skvělá holka.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Návod na správnou výchovu štěněte

Styl

Čistící kartáček na pleť. Pomocník nebo ničitel vaší pleti?

Bydlení

Byt v podkroví: Výhody a nevýhody kouzelného bydlení pod střechou

1. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

2. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

3. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

4. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

5. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení