Hráčky se smrtí: Znáte české VIP anorektičky?

 Celebrity 
02. září 2013 09:15 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Míša Nosková už jí  / inStory.cz
Nejenom Eliška Bučková hazardovala se svým zdravým a potažmo i životem, když v chorobné touze po štíhlosti přestala přijímat potravu. Žen, které se potýkaly s anorexií je v českém mediálním rybníku mnohem víc, než by vás napadlo.

"Myslela jsem si, že pokud nebudu štíhlá, nebude mě mít nikdo rád," zmínila se před časem o své "motivaci" k chorobnému hubnutí krásná herečka Hana Vagnerová - jedna z hvězd seriálů Vyprávěj a Expozitura. Byly časy, kdy vážila pouhých sedmatřicet kilogramů, ale ty jsou naštěstí minulostí.

Sympatická zpěvačka a muzikálová herečka Míša Nosková otevřeně promluvila o svých problémech s anorexií už před několika lety. Celkem třikrát se s nemocí statečně utkala a teď se konečně zdá, že je vše v pořádku.

Také Petra Němcová trpěla těmito potížemi. A nedala si říct, ani když její tehdejší snoubenec kritizoval její způsoby hubnutí, zejména používání projímadel - v módní branži poměrně častou praktiku. Modelka pak ve své životopisné knize napsala, že si nakonec uvědomila svou chybu a dostala psychické potíže pod kontrolu.

Velice komplikovaným případem byla hvězda seriálu Ulice Šárka Ulrichová. Ta měla období, kdy řešila vícero nebezpečných problémů naráz. A jeden horší než druhý. Drogy, anorexie... Ze všeho se ale dokázala dostat a dneska je z ní naprosto skvělá holka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti