Takový kus se téhle známé české krásce málem nevešel do pusy!

 Celebrity 
21. října 2015 16:55 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Klára Doležalová měla problémy strčit ho do pusy... Lahůdkářství Sváček
Moderátorka a česká kráska Kláda Doležalová měla velké problémy strčit ho do pusy. Řeč je o kusu masa, které mimo jiné prodává nové, prestižní lahůdkářství. A nebyla sama. I další celebrity se zúčastnili otevření nové prodejny v pražské Rytířské ulici.

Lahůdkářství prodává přes ulici, má vlastní bistro, ale nakoupit lze i klasicky na váhu. Protože naše VIP osobnosti mají hodně mlsné jazýčky a ne vždy dostatek času, oceňují možnost rychle se najíst a na rozdíl od fastfoodů i zdravě, kvalitně a neuvěřitelně chutně!

„Bohužel se mi hodně často stává, že mám hlad, ale nemám čas. Klasické fastfoody jsou pro mě úplné tabu. Ideální je proto sehnat jídlo, které mi dá energii, a nebudu po něm unavená. Ideálně plátek masa v kombinaci se zeleninou či luštěninami třeba v pohankové placce,“ řekla Klára Doležalová.

Také Kristýna Janáčková, Kateřina Klausová, Vendula Křížová, Kamila Špráchalová, Aleš Háma nebo Petr Janda sice svou profesi milují, ale nabízet lidem ty nejlepší sendviče z celé Rytířské ulice v Praze a zvát je do své oblíbené prodejny je hřálo u srdce také.

Dokonce se někteří pokusili sendviče i sami vyrobit. Například pestrou nabídku sýrů zase kvitovala herečka a dabérka Kamila Špráchalová . "Miluji všechny sýry včetně kozích a ovčích a tady je ta nabídka opravdu pestrá," podotkla.

No a Aleš Háma, známý gurmán si rovněž pochvaloval, jak kousek od divadla, kde hraje má možnost si koupit dobré a kvalitní jídlo, které je navíc vždy čerstvé. Herci a umělci vůbec, jak známo, se nestravují vždy v souladu se zdravým jídelníčkem. Když už tedy, měli by jíst aspoň kvalitně a chutně. A to se prý v lahůdkářství určitě daří.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte se měnit umyvadlo? Instalaci zvládnete i sami a ušetříte peníze

Styl

Připravte si doma třezalkový olej. Pomůže vám při popáleninách, akné i bolestech

Bydlení

Ocet pomůže nejen v domácnosti, ale i v zahradě. Zatočí s plevelem i se škůdci

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu