Publikum tvrdě zkritizovalo Antalovou! Hlavní roli v muzikálovém hitu má prý ta nejhorší zpěvačka!

 Celebrity 
15. prosince 2014 12:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Alena Antalová z jeviště skoro neodešla Mamma Mia
Muzikál Mamma Mia byl jedním z nejočekávanějších hitů tohoto roku. Doposud se v Čechách prodalo přes 73 000 vstupenek! Představení s písničkami skupiny Abba se hned po londýnské premiéře roku 1999 stalo hitem, bylo uvedeno ve 41 zemích a čeština je již patnáctý jazyk, do něhož byl muzikál přeložen.

Některým našim divákům je to zřejmě jedno. Na premiéře, kde bylo obecenstvo složené převážně z lidí střední generace, mužů i žen, část nadšeně aplaudovala, ale našli se i tací, kteří představení nevydrželi do konce a předčasně odešli!

Po premiéře si nám dokonce několik lidí postěžovalo na hlavní hrdinku Donnu, kterou ten večer ztvárnila Alena Antalová. „To je hrůza, obsadit do hlavní role tu nejhorší zpěvačku. Měla velké problémy to uzpívat čistě,” postěžoval si vipstory.cz jeden ze starších diváků, kterým její hudební výkon nestačil.

Zatímco někteří s hrůzou poslouchali její intonační um, část publika s jásotem tleskala. Jestli je to chyba v obsazení nebo na to Antalová skutečně má, budou muset evidentně posoudit odborníci.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Švédsko staví supertiché ponorky s Tomahawky. Nebudou vynikat velikostí, ale inovativními schopnostmi

Zavřít reklamu