Halina Pawlowská: Další láska na obzoru? Populární spisovatelka někoho ulovila!

 Celebrity 
12. prosince 2014 13:34 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Halina je pozitivní za každou cenu Albatros Media a.s.
Potkat spisovatelku Halinu Pawlowskou s depresí je prakticky nemožné a to i přesto, že poslední dva roky pro ni rozhodně nebyly jednoduché. Loni jí zemřel manžel, letos maminka.

A tak zřejmě nikoho nepřekvapí, že i její nová knížka s názvem Ulovila jsem ho v buši, je sice o lásce a vášni, což bývá často horor, ale přesto ji pojala s laskavým humorem. „Láska je jenom o úhlu pohledu, já to vidím jako hořkou komedii. To samé šoubyznys. Když vám to v něm jde, není to prostředí vůbec nic krutého. Dělám co mě baví a asi mi to jde,” řekla vipstory.cz Pawlowská během slavnostního večera.

Jako kmotra si vybrala velice příznačně Yemiho A.D., který vypadal, jako by se z té buše právě vrátil. „Neulovila tam mě, museli jsme se minout,” vtipkoval exotický tanečník. „S Halinou jsme kamarádi a rád jsem od ní přijal pozvání. Samozřejmě všechny napadne, že je to otázka barvy pleti, ale my se známe dlouho a já jsem v Tanzánii, o které tam píše, nějaký čas byl. Takže tam mám taky své zážitky,” prozradil Yemi, který se narodil v Čecháh, ale kořeny má v Nigerii.

Nemusíme mít strach, že by Halina Pawlowská zůstala o Vánocích sama. Jak bylo vidět, přátel má dost a jak sama řekla: „Budu se svátky snažit přežít. Na člověka smutek padne, ale máme tam vnuka a ten je dost veselý. Vánoce jsou jenom tři dny, takže já bych to tak nepatetizovala,” dodala spisovatelka pozitivně.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...