Možná, že všechny blondýny nemají IQ na bodu mrazu. Neuvěříte, s čím se svěřila moderátorka Kristelová!

 Celebrity 
22. listopadu 2014 05:28 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kateřina Kristelová má narozeniny Archiv moderátorky
Moderátorka Kateřina Kristelová slaví již pětatřicáté narozeniny. Protože se však nejedná o nějaké velké kulatiny, rozhodla se, že na nákladnou hromadnou party se letos vykašle.

„Sice slavím už celý týden, ale pokaždé zvlášť s někým mně hodně blízkým. Nepořádám nějakou velkou oslavu a chci vyhradit čas především rodině, dceři atd.,” svěřila vipstory.cz Katka své narozeninové plány, které ale zároveň spojila s oslavou 2. narozenin specializovaného autosalonu. Na tom všem není nic zvláštního či neobvyklého. Co nás ale překvapilo je záliba blonďaté moderátorky.

Ačkoliv spíš než jako knihomol vypadá jako Barbie, ujíždí si na kvalitní literatuře! „Od Claudinky jsem dostala obrázek, namalovala mi tři čuníky a do velkého pytle mi sbalila poškozené hračky jako dárek. Od rodiny jsem dostala poukázku na knížky, ty mám ráda a málokdo by to do mě, do blondýny, řekl,” prozradila Kristelová.

„Klidně čtu povinnou školní četbu, Remarque, Zola, Stendhal a všechny tyhle věci. Pak čtu taky hodně poezie, která mě baví,” dodala Katka překvapivě. Asi nám tahle mediální osoba tají pravou barvu vlasů...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte