Hloupý žert stál přítelkyni českého zpěváka málem život! V lepším případě mohla skončit na invalidním vozíčku!

 Celebrity 
02. dubna 2014 05:12 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Na Doris Martinez sáhla smrt! Foto: Archiv
Kubánská tanečnice Doris Martinez, která už čtyři roky chodí se zpěvákem Ondřejem Rumlem, málem přišla o život díky původně nevinnému žertu. Po tanečním vystoupení ve Španělsku šla s kamarády na soukromou párty, kde jednoho ze zúčastněných nenapadlo nic lepšího, než udělat soutěž, kdo skočí první do venkovního bazénu. Doris, jenž nerada kazí zábavu, vzala výzvu, k bazénu se rozběhla a skočila šipku. Bohužel, jako jediná nevěděla, že je v něm sotva deset centimetrů vody!

„Dopadla jsem na čelo a pak následovalo celé tělo. Slyšela jsem křupnutí, na které nikdy nezapomenu. Podařilo se mi po pádu za chvíli sebrat. Nohy jsem cítila a tak se mi s pomocí ostatních povedlo postavit. Krk mi ale neudržel hlavu. Musela jsem si ji držet dlaněmi,” popisuje Doris příšerný zážitek. V nemocnici Martinez řekli, že se znovu narodila. Většina lidí takový pád prý nepřežije a nebo v lepším případě skončí na invalidním vozíčku. Přítelkyně nejhubenějšího českého zpěváka si poškodila druhý a třetí obratel. „Když jsem se doktorů ptala, kdy zas budu moct tancovat, jen mlčky krčili rameny. To byla nesnesitelná hrůza. Tanec je můj život,” přiznává Doris, jíž se s péčí nejbližších podařilo z úrazu zotavit natolik, že dnes už zase vesele tančí a dokonce i tanec vyučuje. Následky nehody pociťuje jen při změně počasí.

„Celé čtyři měsíce jsem nesměla chodit. Nejprve jsem nosila límec a pak jsem se začala rehabilitovat. Zkoušela jsem fyzioterapii, ale i akupunkturu a homeopatii. Časem jsem zas začala trénovat a dostala se zpět do formy,” dodala na závěr Doris, podle níž jí prý právě tanec zachránil život.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bosé stezky jsou zdravé nejenom pro děti. Vlastní můžete mít také na zahradě

Styl

Kari je nejen výborné koření, má také léčivé účinky na lidský organismus

Bydlení

Dlouhé závěsy pozvednou váš interiér. Co sluší velkým oknům a co vysokým stropům

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu