Hloupý žert stál přítelkyni českého zpěváka málem život! V lepším případě mohla skončit na invalidním vozíčku!

 Celebrity 
02. dubna 2014 05:12 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Na Doris Martinez sáhla smrt! Foto: Archiv
Kubánská tanečnice Doris Martinez, která už čtyři roky chodí se zpěvákem Ondřejem Rumlem, málem přišla o život díky původně nevinnému žertu. Po tanečním vystoupení ve Španělsku šla s kamarády na soukromou párty, kde jednoho ze zúčastněných nenapadlo nic lepšího, než udělat soutěž, kdo skočí první do venkovního bazénu. Doris, jenž nerada kazí zábavu, vzala výzvu, k bazénu se rozběhla a skočila šipku. Bohužel, jako jediná nevěděla, že je v něm sotva deset centimetrů vody!

„Dopadla jsem na čelo a pak následovalo celé tělo. Slyšela jsem křupnutí, na které nikdy nezapomenu. Podařilo se mi po pádu za chvíli sebrat. Nohy jsem cítila a tak se mi s pomocí ostatních povedlo postavit. Krk mi ale neudržel hlavu. Musela jsem si ji držet dlaněmi,” popisuje Doris příšerný zážitek. V nemocnici Martinez řekli, že se znovu narodila. Většina lidí takový pád prý nepřežije a nebo v lepším případě skončí na invalidním vozíčku. Přítelkyně nejhubenějšího českého zpěváka si poškodila druhý a třetí obratel. „Když jsem se doktorů ptala, kdy zas budu moct tancovat, jen mlčky krčili rameny. To byla nesnesitelná hrůza. Tanec je můj život,” přiznává Doris, jíž se s péčí nejbližších podařilo z úrazu zotavit natolik, že dnes už zase vesele tančí a dokonce i tanec vyučuje. Následky nehody pociťuje jen při změně počasí.

„Celé čtyři měsíce jsem nesměla chodit. Nejprve jsem nosila límec a pak jsem se začala rehabilitovat. Zkoušela jsem fyzioterapii, ale i akupunkturu a homeopatii. Časem jsem zas začala trénovat a dostala se zpět do formy,” dodala na závěr Doris, podle níž jí prý právě tanec zachránil život.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pro bohatou úrodu okurek přidejte do zálivky obyčejný cukr

Styl

Nebojte se psychologů. Terapie nepomáhá léčit jen duši, ale i tělo

Bydlení

Nápady, jak vybavit dětský pokoj malému školákovi předtím, než začne nový školní rok

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu