Princ George roste jako z vody. Tak šel čas se třetím dědicem královského trůnu.

 Celebrity 
01. dubna 2014 05:00 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
George Alexander Louis s rodiči Foto: Twitter
Narodil se 22. července 2013, jmenuje se George Alexander Louis a jeho rodiči jsou Kate Middleton a princ William. Prvorozený syn vévody a vévodkyně z Cambridge roste jako z vody. Teď je mu osm měsíců a na nejnovějším rodinném portrétu, kde pózuje spolu s rodiči a jejich milovaným kokršpanělem Lupem, je jasně vidět, že království má být na co hrdé.

Již teď se pyšní titulem jeho královská Výsost a od narození je třetí v linii následovnictví britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Zpráva o těhotenství vévodkyně Kate byla veřejně oznámena na začátku prosince 2012, což bylo trochu předčasné, jelikož tou dobou byla teprve přijata do nemocnice kvůli těhotenské nevolnosti. Rodila ve špitálu Svaté Marie v Londýně. Zde princezna Diana přivedla na svět Williama a jeho bratra prince Harryho. U porodu byl přítomen i Georgeův otec. Jeho narozením nastalo poprvé od úmrtí královny Viktorie roku 1901, že jsou na živu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následovníků trůnu.

Na konci října byl princ George pokřtěn v královské kapli paláce Svatého Jakuba. Zde spočinula rakev s ostatky jeho babičky Diany. Obřad byl komorní, princátko na sobě mělo dlouhé krajkové šatičky, které nechala k této příležitosti ušít sama královna Alžběta II. a ke křtu byla užita voda z řeky Jordán.

V únoru se spolu s rodiči a hrstkou příbuzných ze strany Kate vydal na dovolenou do slunného Karibiku. Klan Middletonových tam jezdí každý rok a právě zde se paparazziům podařilo loni vyfotit vévodkyni z Cambridge s rostoucím bříškem.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu