Princ George roste jako z vody. Tak šel čas se třetím dědicem královského trůnu.

George Alexander Louis s rodiči
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
01. dubna 2014 05:00 / Foto: Twitter
  0   0
Narodil se 22. července 2013, jmenuje se George Alexander Louis a jeho rodiči jsou Kate Middleton a princ William. Prvorozený syn vévody a vévodkyně z Cambridge roste jako z vody. Teď je mu osm měsíců a na nejnovějším rodinném portrétu, kde pózuje spolu s rodiči a jejich milovaným kokršpanělem Lupem, je jasně vidět, že království má být na co hrdé.

Již teď se pyšní titulem jeho královská Výsost a od narození je třetí v linii následovnictví britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Zpráva o těhotenství vévodkyně Kate byla veřejně oznámena na začátku prosince 2012, což bylo trochu předčasné, jelikož tou dobou byla teprve přijata do nemocnice kvůli těhotenské nevolnosti. Rodila ve špitálu Svaté Marie v Londýně. Zde princezna Diana přivedla na svět Williama a jeho bratra prince Harryho. U porodu byl přítomen i Georgeův otec. Jeho narozením nastalo poprvé od úmrtí královny Viktorie roku 1901, že jsou na živu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následovníků trůnu.

Na konci října byl princ George pokřtěn v královské kapli paláce Svatého Jakuba. Zde spočinula rakev s ostatky jeho babičky Diany. Obřad byl komorní, princátko na sobě mělo dlouhé krajkové šatičky, které nechala k této příležitosti ušít sama královna Alžběta II. a ke křtu byla užita voda z řeky Jordán.

V únoru se spolu s rodiči a hrstkou příbuzných ze strany Kate vydal na dovolenou do slunného Karibiku. Klan Middletonových tam jezdí každý rok a právě zde se paparazziům podařilo loni vyfotit vévodkyni z Cambridge s rostoucím bříškem.
📷
4
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Triky v péči o pokojové rostliny, které jste ještě nevyzkoušeli

Styl

Trápí vás rýma a nachlazení? Zkuste doma inhalovat

Bydlení

Vybíráte stojan na stromeček? Ne každý se hodí pro všechny

1. Soutěžte s Mahulenou a nechte se hýčkat na klinice krásy

2. Nadační fond Veroniky Kašákové zahájil spolupráci s výrobcem mražených potravin značky Don Peppe

3. Mají Peter Pecha a Kateřina Sedláková potíže? Svatba se totiž nekoná

4. Návrhář Osmany Laffita přišel s krásnými tipy na vánoční dárky

5. Tomáš Klus se pochlubil krásnými dětmi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn