Nová Česká Miss má přítele, s nímž se rozhodně neplánuje rozejít. No nic, řekneme si za půl roku...

 Celebrity 
01. dubna 2014 04:56 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zleva: Nikola Buranská, Gabriela Franková, Tereza Skoumalová Foto: Česká Miss
Devatenáctiletá dívka jménem Gabriela Franková se v sobotu v Hudebním divadle Karlín stala v pořadí desátou Českou Miss. Korunku jí osobně předal italský sex symbol Sophia Loren, která do Čech přijela speciálně kvůli této události.

Rodačka z Brna zvítězila nad ostatními devíti finalistkami a kromě prvního místa si odnesla i titul Miss posluchačů Frekvence 1. Konečné výsledky záležely především na diváckém hlasování. Těžko říct, jestli za to mohla její ze všech finalistek největší přírodní ňadra nebo kouzlo osobnosti... Pánové, kdo si ale brousíte zuby na nejnovější českou krásku, musíme upozornit, že dívka je již zadaná. Doufejme, že jí partner vydrží i nadále. Každá Miss potvrdí, že následný tlak po soutěži je opravdovou zkouškou dobrého vztahu a nejedna o svého milého tímto přišla.

Novou Českou Miss čeká reprezentace na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. 1. vicemiss se stala kudrnatá kráska Tereza Skoumalová z Ostravy, která s titulem Česká Miss World pojede na stejnojmennou soutěž a 2. vicemiss si vybojovala Nikola Buranská z Přerova, jenž se pokusí uspět v ekologicky zaměřené soutěži Miss Earth.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Tech

Budoucnost vojenské přepravy. Raketoplán Dream Chaser přepraví náklad i vojáky kamkoliv na Zemi do tří...