Kate Moss se svlékla úplně do naha. Ukázala své ladné křivky a uvedla tak na trh novou značku péče o tělo

 Celebrity 
25. srpna 2022 08:45 / Pavla Krejčí
  10
📷
1 fotografie v galerii
Kate Moss ukázala ladné křivky Depositphotos
Modelka Kate Moss se ve svých 48 letech svlékla úplně do naha. Učinila tak kvůli své nové značce Cosmoss, kterou odhalila na Instagram. V rouše Evině byla k vidění na propagačním videu.

I s padesátkou na krku se modelka Kate Moss nebojí svléknout. Dokonalé křivky ukázala v propagačním videu, které představovalo její novou značku Cosmoss věnující se péči o tělo.

Ve videu se Kate krátce ohlédne do kamery, načež pomalu vejde do rybníka. Hned na konci je vidět, jak se ponoří do vody a plave směrem k velkému stromu.

Následuj mě do Cosmoss," zazní v klipu.

Kate k příspěvku napsala: „Okouzlující a magická. COSMOSS je péče o sebe stvořená pro moderní cesty života. Přichází 1.09.22"

Modelka v posledních letech žila poměrně v poklidu a na výrazných projektech se nepodílela. To se však nyní změnilo. Zaznamená jeden úspěch za druhým a je součástí mnoha projektů. Zdá se, že je žádaná více, než když byla na vrcholu své modelingové kariéry. Nedávno podepsala obrovskou smlouvu s Diet Coke, která oslavuje 40. výročí. Moss je její novou kreativní ředitelkou. Interní zdroje uvedli pro Mirror, že by na partnerství mohla vydělat až 5 milionů liber.

Kate nedávno o spolupráci řekla: „Jsem nadšená, že se mohu připojit k rodině Diet Coke – miluji minulou spolupráci, kterou navázali s tak neuvěřitelnými jmény z módní branže."

[:id_8815:]

„Kampaň 'Love What You Love' se se mnou okamžitě spojila, protože pevně věřím, že s důvěrou a vášní můžete dosáhnout svých nejdivočejších snů. Jako kreativní ředitelka se těším, že budu inspirovat fanoušky a stylově oslavím 40. narozeniny značky."

Kate Moss vlastní podnik Limited, který má údajně hodnotu více než 11 milionů liber. Podle Companies House má firma dokonce hodnotu 11,8 milionů liber. Jen za minulý rok prý vydělala nejméně 3 miliony liber z obchodů se značkami a modelingem.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kate Moss Agency (@katemossagency)

 

Většinu svého času věnuje své modelingové agentuře, která dohlíží na novou generaci modelek. Agentura byla založena v roce 2016. Zastupuje modelky jako jsou Stella Jones, Georgia Palmer a dokonce Lila Grace Moss, 19letá dcera, kterou má ze vztahu se zakladatelem Dazed Media, Jeffersonem Hackem.

Autorský článek: mirror.co.uk, Instagram

Témata: Kate Moss, značka, nahota
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum