Tom Cruise klofnul scientoložku. Ještě ale prověřuje, zda je dostatečně pošahaná.

 Celebrity 
21. dubna 2014 05:39 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Každý tvrdí něco jiného... Randí spolu Tom a Laura? Foto: Twitter
Šuškanda o tom, že Tom Cruise je zadaný, nabývá čím dál více na zajímavosti. Doslova každý totiž tvrdí něco jiného. Avšak nejčastější výpovědí je historka, že již několik měsíců randí s krásnou Laurou Prepon, která jede na scientologické víře, stejně jako akční filmový hrdina. Přitom to vypadalo, že od rozvodu s Katie Holmes ho žádná nechce. Média viděla údajný pár na romantické večeři již v listopadu a od té doby se stále pravidelně scházejí, jenže mlží a odmítají spekulace o vztahu.

Laura Prepon je o rok mladší než Cruisova poslední manželka Katie, s níž má osmiletou dceru Suri. Důvodem, proč by měl potřebu vztah tajit, rozhodně není hereččin vzhled, naopak, vybral si opravdu sexy dospělou ženu. Laura už za svou kariéru vystřídala blond i rezatou a momentálně má temně černé vlasy a bledou porcelánovou pleť, s níž vypadá opravdu luxusně.

Možná se Prepon a Tom jen nechtějí unáhlit. Oba za sebou mají hned několik nevydařených vztahů a než aby se všude psalo Rozchod! chtějí se nejprve více poznat a ujasnit si, že vědí, co čeho jdou. Pokud jde o Toma, ten si chce asi taky nejdřív otestovat, zda je slečna stejný náboženský fanatik, jako on.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu