Michal David oslavil šedesátiny s dvouletým zpožděním. Dostal ale multiplatinovou desku

 Celebrity 
01. července 2022 15:55 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Zpěvákovi se opožděná oslava narozenin vydařila Brainzone
Michal David chtěl před dvěma lety oslavit svoje šedesátiny velkým koncertem v pražské O2 aréně, to mu ale překazila epidemie koronaviru, a tak slavil až nyní s dvouletým zpožděním.

Michal David si všechno ale nakonec vynahradil. Odzpíval hned dva vyprodané koncerty a převzal si taky multiplatinovou desku za prodej alba s názvem Michal David Funky, které vyšlo letos v červnu. Na slavnostním koncertě, jenž byl zároveň oslavou předloňských šedesátých narozenin, se objevila i spousta hvězdných hostů. Nechyběla světově známá americká skupina Village People, česko-italští DaMiChi, skupina Verona, zpěvačka Lucie Vondráčková nebo DJ Andrea Pomeje. A navíc celý koncert moderoval Leoš Mareš.

Michal David se těšil nejen na své fanoušky a opožděnou narozeninovou oslavu, ale taky na slavné hosty, tedy kapelu Village People. Se společným videem se také pochlubil na svém instagramovém účtu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Michal_David_oficialni (@michal_david_oficialni)

Vrcholem obou koncertů pak byla multiplatinová deska, kterou si Michal David převzal. A nutno dodat, že v posledních letech není mnoho umělců, kteří by prodali tolik desek, aby na toto ocenění dosáhli.

Nová deska obsahuje dvacet nejoblíbenějších skladeb a taky dva bonusy. Své největší hity na ní Michal David upravil do stylu funky, který má sám moc rád. "Nový formát zvuku a aranží svých písniček jsem připravoval společně se dvěma romskými bratry, kteří si říkají Milko Brothers. Zabalili jsme je do stylu funky a myslím si, že je to pro posluchače zajímavé. Představte si, že píseň Nonstop nebo Céčka hrajete jako funky. Mám z toho dobrý pocit a myslím, že to lidi vzali,“ řekl nám Michal.  Překvapením pro fanoušky jsou i dvě bonusové novinky. "Na CD jsou i dva bonusy s letním songem Kde si včera bol nahraným v tandemu s kapelou Romstar Vyškov a Načo pojdem domov s Milko Brothers,“ popsal svoji novou desku radostný Michal David.

Další zdroj: Brainzone

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...