Známá česká herečka se bojí o život! Dostala nebezpečnou infekci!

 Celebrity 
02. srpna 2017 04:51 / René Černý
  2   0
Ivanka Devátá si myslela, že všechno půjde jinak, ale v nemocnici i nadále zůstává! Archiv ČT
Strach o život má známá česká herečka a také spisovatelka Ivanka Devátá. Dávná manželka Josefa Vinkláře je už skoro tři měsíce v nemocnici. Její stav se nyní poměrně zhoršil a ona se obává nejhoršího!

Deváté operovali střeva kvůli zhoubnému nádoru. Nebylo sice zapotřebí ani ozařování a ani chemoterapie, ale zdravotní stav se komplikuje. Dostala totiž zlatého stafylokoka, který se usadil v ráně, a proto se nehojí.

„Vzali mi dvacet centimetrů střeva. Ani chemoterapie nejsou nutné, neměla jsem ani vývod, přesto se mi rána dodnes neuzavřela,“ postěžovala si Aha! Ivanka s tím, že doufala, že všechno bude vypadata úplně jinak. Zvlášť, když nemusela podstupovat klasickou onkologickou léčbu, jelikož se na nádor přišlo včas. 

„Ten pitomej stafylokok do mě vlezl při operaci. Jenže to nikdo nevěděl, mysleli si jen, že se mi tam dostala banální infekce,“ řekla herečka, která kvůli doléčení putovala po zákroku na Rehabilitační kliniku Malvazinky. „Tady mne učili chodit, prostě jsem se tu měla rozhýbat, ale hlavně mně měli zaléčit ránu,“ vysvětluje Ivanka.

Když lékaři viděli, že rána je i po dvou měsících stále otevřená, zavolali teprve specialistu, který udělal stěry a zjistil, že má v ráně stafylokoka. „Jsem na infuzích, ale nedaří se jim ho z těla stále vyhnat ven. Zlatého stafylokoka jsem chytla už potřetí v životě. A věřte mi, že se obávám toho nejhoršího. Zapudit ho je velmi složité a především u mne,“ dodala herečka.

A to už ani neříká, že před tím, než šla na operaci, jí několik měsíců jiní doktoři léčili tak, že ani nepoznali, že nejde o crohnovu chorobu, ale rakovinový nádor. Možná, kdyby tehdy udělali vše co měli, dnes by Devátá byla v pořádku. 

Herečce velmi držíme palce, aby vše překonala a brzo se vrátila domů a třeba i před televizní kamery. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepřekrmujte svého psa v zimě. Je to častá chyba mnoha páníčků

Styl

Častá konzumace zázvoru přináší mnoho zdravotních výhod

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu