Známá česká herečka se bojí o život! Dostala nebezpečnou infekci!

 Celebrity 
02. srpna 2017 04:51 / René Černý
  2   0
Ivanka Devátá si myslela, že všechno půjde jinak, ale v nemocnici i nadále zůstává! Archiv ČT
Strach o život má známá česká herečka a také spisovatelka Ivanka Devátá. Dávná manželka Josefa Vinkláře je už skoro tři měsíce v nemocnici. Její stav se nyní poměrně zhoršil a ona se obává nejhoršího!

Deváté operovali střeva kvůli zhoubnému nádoru. Nebylo sice zapotřebí ani ozařování a ani chemoterapie, ale zdravotní stav se komplikuje. Dostala totiž zlatého stafylokoka, který se usadil v ráně, a proto se nehojí.

„Vzali mi dvacet centimetrů střeva. Ani chemoterapie nejsou nutné, neměla jsem ani vývod, přesto se mi rána dodnes neuzavřela,“ postěžovala si Aha! Ivanka s tím, že doufala, že všechno bude vypadata úplně jinak. Zvlášť, když nemusela podstupovat klasickou onkologickou léčbu, jelikož se na nádor přišlo včas. 

„Ten pitomej stafylokok do mě vlezl při operaci. Jenže to nikdo nevěděl, mysleli si jen, že se mi tam dostala banální infekce,“ řekla herečka, která kvůli doléčení putovala po zákroku na Rehabilitační kliniku Malvazinky. „Tady mne učili chodit, prostě jsem se tu měla rozhýbat, ale hlavně mně měli zaléčit ránu,“ vysvětluje Ivanka.

Když lékaři viděli, že rána je i po dvou měsících stále otevřená, zavolali teprve specialistu, který udělal stěry a zjistil, že má v ráně stafylokoka. „Jsem na infuzích, ale nedaří se jim ho z těla stále vyhnat ven. Zlatého stafylokoka jsem chytla už potřetí v životě. A věřte mi, že se obávám toho nejhoršího. Zapudit ho je velmi složité a především u mne,“ dodala herečka.

A to už ani neříká, že před tím, než šla na operaci, jí několik měsíců jiní doktoři léčili tak, že ani nepoznali, že nejde o crohnovu chorobu, ale rakovinový nádor. Možná, kdyby tehdy udělali vše co měli, dnes by Devátá byla v pořádku. 

Herečce velmi držíme palce, aby vše překonala a brzo se vrátila domů a třeba i před televizní kamery. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu