Johnny Depp vydá album s Jeffem Beckem. Společný projekt vyjde v červenci

 Celebrity 
07. června 2022 10:16 / Kristýna Jašková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hvězda Pirátů z Karibiku Johnny Depp Wikimedia Commons / Harald Krichel
„Náš společný projekt vyjde v červenci“, prohlásil Beck, který absolvoval část svého turné  s Johnnym v době, kdy se chýlil ke konci vysoce sledovaný proces mezi Deppem a Amber Heard. Jeff Beck oznámil datum vydání jejich společného alba pouhý den po vynesení verdiktu. 

Hvězda Pirátů z Karibiku Johnny Depp před pár dny vysoudil na své bývalé manželce Amber Heard odškodné ve výši 10 milionů dolarů a dalších 5 milionů dolarů jako represivní odškodnění. Depp se k soudu nedostavil, protože byl ve Spojeném království.

Na čtvrtečním koncertě v Gatesheadu, kde společně s Deppem vystoupili na pódiu, Beck s úsměvem utrousil: „Potkal jsem toho chlapa před pěti lety a od té doby jsme se nepřestali smát. Vlastně jsme společně nahráli celé album a já ani netuším, jak se to vlastně přihodilo. Album bude vydáno v červenci." Zmínka o připravovaném albu Becka s Deppem se poprvé objevila v dubnu 2020 v Deppově příspěvku na Instagramu. Becka tehdy nazval „drahým přítelem a bratrem,  jedním ze svých velkých kytarových hrdinů“.

Dvojice zahrála jednu skladbu z připravovaného alba, jednalo se cover verzi písně Isolation od Johna Lennona, která se stala součástí alba už v době rané fáze pandemie Covid-19. „Lennonova prorocká slova jsou čistá poezie; hloubka jeho textů se nám s Jeffem zdála obzvláště příhodná pro dobu pandemie Covidu“, prohlásil Depp. 

Závěrečný verdikt poroty, který rozhodl v jeho prospěch, Depp s přijal úlevou a prohlásil, že je výrokem soudu hluboce dojat a pokorně přijímá odškodné 10 milionů dolarů, ačkoliv původně požadoval 50 milionů.

Zdroj: theguardian.comyoutube.com.

 

Témata: Johnny Depp
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu