Lucie Bílá všechno ruší, je v karanténě. Přiznala, že to pro ni není jednoduchá doba

 Celebrity 
09. září 2020 09:33 / René Černý
  0
📷
4 fotografie v galerii
Lucie Bílá může teď tak leda relaxovat v houpací síti Archiv L. Bílé
Nejenom zpěvačka Hana Zagorová nebo herečka Ivana Andrlová, které se nakazily koronavirem, musejí rušit všechny závazky a trávit čas v karanténě. Tuto nepříjemnou zkušenost má i Zlatá slavice Lucie Bílá. Jak sama přiznala, není to pro ni jednoduchá doba.

Lucie Bílá se svěřila, že všechno, co měla v příštích dvou týdnech naplánováno, přišlo vniveč. Koncerty, vystoupení a další akce musela zrušit, respektive přehodit na jindy. 

"Člověk míní a bůh mění... Už jsem si říkala, že se mě ten COVID bojí, a tak se mi vyhýbá... Přestalo ho to bohužel bavit a je blíž, než jsem si přála. Od včerejšího dne jsem v povinné karanténě! Stihla jsem ještě úžasný koncert v Prostějově, ale všechny domluvené koncerty a akce z dalších deseti dnů přesouváme na jiné termíny," svěřila se ve středu ráno na svém sociálním profilu Lucie Bílá.

Není jasné, zda je jen v preventivní karanténě, nebo sama byla pozitivně testována. Vypadá to ale, že je spíš jen jednou z těch, které kvůli kontaktu s covidově pozitivním člověkem musejí zůstat v izolaci.

Minimálně vystoupení v Rakovníku, Brně, v Praze a Kladně jsou přeložena na jiný termín. "Neumím vám ani popsat, jak je mi to líto... Už aby bylo vše zase v pořádku... Toto období je opravdu zatěžkávací zkouškou pro každého. Moc na vás myslím, virtuálně objímám a prosím, buďte na sebe opatrní," dodala Lucie Bílá.

COVID-19 hatí Bílé i plány na znovuotevření jejího divadla Ta Fantastika, které celé prázdniny rekonstruovala. Musí tak některé věci prostě odsunout na později. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město