Dobrá zpráva, Josef Laufer se probudil. Přišla velká naděje, je tam velké ale

 Celebrity 
21. července 2020 12:31 / René Černý
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vrátí se Josef Laufer ještě někdy na jeviště?  Amfora
Celých 130 dní strávil zpěvák, herec a bonviván Josef Laufer v hlubokém kómatu. Zaspal tak celou koronavirovou dobu. Lékaři, přátelé a hlavně jeho rodina přestávali doufat, zda se 80letý umělec ještě někdy probudí. Teď přišla velká naděje, ale je tam velké ALE!

"Pepa je prý částečně při vědomí, ale není to tak, že by mluvil, komunikoval, chodil, nebo sám jedl. Prý je pořád na ARO. Nikdo nic moc neví. Jen to, že je to o něco lepší a probudil se z toho hlubokého komatu," řekl nám jeden z herců divadla, kde herec ještě krátce před tím, než šel na banální zákrok, hrál.

Pak během operace přišly komplikace a Laufer upadl do hlubokého kóma. Strávil celkem 130 dní v hlubokém spánku. Lékaři stále nevědí, zda a případně jak moc byl jeho mozek tímto stavem poznamenán.

"Dokud se neprobudí zcela, respektive neudělají se všechna vyšetření a testy, nebo nepromluví, není to jasné. Moc na něj myslíme a věříme, že se z toho pomalu, ale jistě dostane. Je o něj skvěle postaráno," vzkazují jeho kolegové a přátelé.

Jeho žena, slavná kostýmní výtvarnice Irena Greifová, je také v nemocnici. Kromě toxického šoku, který prodělala a léčí se z něj několik let, upadla a zlomila si nohu v krčku. Nyní je po operaci.

Jejich jediná dcera Ester, která se o oba rodiče s láskou stará a strachuje se o jejich stav, tak běhá už měsíce mezi dvěma zařízeními a snaží se vše ustát. Věří však, že své rodiče bude mít zase snad brzy doma. 

Loni ještě zpěvák slavil ve velkém své 80. narozeniny, které mu uspořádal fotbalový klub v čele s Petrem Salavou. Kdo by tušil, že na dlouhou dobu to pro Laufera bude poslední takový velký koncert?

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej