Hana Gregorová neprodává luxusní vilu kvůli příteli, důvod je jiný

 Celebrity 
05. července 2020 18:53 / René Černý
  0
📷
11 fotografií v galerii
Hana Gregorová se rozhodla k zásadnímu kroku Jaroslav Hauer
Herečka a režisérka Hana Gregorová si s bulvárem užila své. Jen co před pár dny někdo vyšťoural, že prodává vilu v Říčanech, kde žila se svým manželem Radoslavem Brzobohatým, rozjely se spekulace, proč se k tomu kroku rozhodla. Dům s velikým pozemkem, bazénem a apartmánem ale kvůli svému příteli opravdu neprodává.

Když skoro před osmi lety Radoslav Brzobohatý zemřel po prasklém aneurysmatu a děti - dcera Rolla a syn Ondřej se osamostatnily, začal být dům v Říčanech na Gregorovou veliký. Proto začala uvažovat, co dál. Každá taková nemovitost potřebuje údržbu a finanční investice.

"Je blbost, co psali, že to prodávám kvůli příteli (Ondřeji Koptíkovi). Dělám to kvůli sobě. Logicky, silami a finančně na to fakt už nestačím. Ten dům potřebuje, aby měl opravdu stálou a dobrou péči. Je tu moc krásně, prožili jsme tu s Radkem a dětmi kus života a opravdu je to místo, kde, když bude třeba bydlet rodina, bude jim tu moc dobře. Je tu soukromí, veškerý komfort a hlavně do Prahy je to kousek," svěřila se Hana Gregorová.

Dům si s Radkem Brzobohatým nechali postavit, ale protože v "divokých" 90. letech se vše stavělo trochu narychlo, nechávali vše postupně upravovat a předělávat. Proto se taky cena pohybuje přes 20 milionů korun, ovšem na dnešní dobu, na polohu objektu, na jeho rozlohu, velikost pozemku, vybavení, nic mimořádného. 

"Dneska je to opravdu vše kvalitně a dobře udělané. Mimo jiné nová střecha, nový bazén, obložená fasáda. Na zahradě je ještě jeden domek, kde je takový apartmán. Je tam vlastní studna, k tomu vodovod. Vše, co je na zahradě, jsme sázeli sami: byla to planila," prozradila Gregorová s tím, že se jí sice těžko loučí s domem, kde prožili s manželem kus života, ale nedá se nic dělat.

"Vzpomínky mám uchované v sobě a ty nikdo nevymaže. Je to lukrativní lokalita, vedle je tenisová hala s kurty, kouse krásný rybník, je tam čistý vzduch a fajn lidi kolem. Prostě ideální pro bydlení v dosahu Prahy," podotkla Hana Gregorová, která se naplno věnuje scéně Divadélko Radka Brzobohatého, které sídlí ve Strašnickém divadle.

"Máme po generálce a v září máme premiéru krásného hudebního představení Cyrano s Evičkou Burešovou, Vojtou Eflerem a Davidem Gránským v hlavních rolích. Do toho jsme s producentkou Alenkou Šebkovou řešily přesun desítek představení kvůli koronaviru, takže se vážně nenudím," prozradila Gregorová, které nově dělá společnost také pejsek Ferko, který má prý tolik energie, že by s ní zvládl zásobovat půl Prahy.

"Nevím, kde ji bere. Přijdu po celém dnu vyčerpaná, unavená, skoro mrtvá. A on je jak na klíček. Ale je to roztomilé a člověku je pořád vlastně veselo. Dobíjí mi to baterky," dodala Gregorová.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz