Lucie Bílá odkrývá své soukromí. Podívejte se na její chalupu i do luxusní vily

 Celebrity 
19. ledna 2020 16:15 / René Černý
  2
📷
10 fotografií v galerii
Lucie Bílá dává nahlédnout do svého soukromí Facebook L. Bílé
Byly doby, kdy Lucie Bílá s médii příliš nekomunikovala a vše, co se týkalo jejího soukromí, držela spíš pod pokličkou. Ale už nejméně tři roky, kdy žije na plné pecky s partnerem Radkem Filipim, je tu otočka o 180 stupňů. Zlatá slavice prezentuje vše, co jen jde, a ukázala dokonce i interiére svého domácího zázemí.

Zpěvačka to sice nedělá přímo přes běžná média, i když v mnoha pořadech její luxusní otvovická vila, která má hodnotu nejméně 20 milionů korun, vidět byla, včetně kuchyně, obýváku, pracovny, terasy i zahrady, ale dělá to přes sociální sítě. Jen na Facebooku má přes 440 000 fanoušků. A to už je slušná základna.

A tak příznivci mohou nahlédnout k Lucii domů, ale třeba i na chalupu na Liberecku. Nikdy před tím to nedělala. Maximálně svolila k odprezentování exteriéru nemovitosti nebo s nějakým zvířátkem, které v okolí s pomocí přátel chová. Teď je vše jinak.

Tu se objeví fotka s Radkem v autě, tu na koncertě, ale jindy zase, jak se její "testosteronový anděl", jak mu sama začala říkat, nevejde do futer, které jsou tak o třicet čísel nižší, než je on sám. Nebo jak si užívá klidu a relaxu za pecí či v domě u bazénu...

"Byla jsem v tolika krásných zemích, na tolika krásných místech, v tolika krásných hotelech, ale stejně jsem se vždy jen ubezpečila o tom, že nej je Česká země, Český ráj a pec na mé chalupě," napsala zpěvačka k fotce, kterou pořídila jako selfie a kde je za ní vidět rozložitá pec, kanape i starožitný příborník. 

Fanoušci tak dnes už vědí nejenom to, s kým Lucie Bílá žije, ale i jak si žije a jak vypadá její soukromí. Toto zase ne všechny celebrity veřejnosti dovolí. Interiéry svých příbytků pečlivě skrývají. 

Lucie se však nemá za co stydět. Na všechno, co má, si poctivě vydělala. Nic neukradla a dnes patří k nejmovitějším českým umělcům. Kromě luxusní vily a kulturního domu v Otvovicích na Kladensku vlastní v Praze další tři byty a jinde zase několik pozemků. Ale proč ne. Je tak dokonale zajištěna ona i její dospělý syn Filip, který je tak do života dobře zajištěn. 

Bílá však není jediná, kdo dává nahlížet do svého soukromí. Mezi celebritami jich pár najdeme. Třeba Leoš Mareš, který se rád pyšní luxusem, ale dává nahlédnout i do své jihočeské chalupy na Jindřichohradecku, nebo třeba zpěvačka Petra Janů či skladatel a zpěvák Michal David. 

Ještě že ty sociální sítě existují. Vždyť právě díky nim se statisíce lidí mohou téměř okamžitě podívat na to, jak žijí slavní....

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech