Matka Dominiky Gottové skončila v domově důchodců! Proč strávila Vánoce sama?

 Celebrity 
30. prosince 2016 04:49 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Maminka Dominiky Gottové žije nově v domově důchodců! Profimedia
Je matkou nejstarší dcery nejslavnějšího českého zpěváka a umělce vůbec. Bývalá Gottova přítelkyně Antonie Zacpalová, dnes 78letá, skončila v domově důchodců! Tam strávila letos poprvé Vánoce a kromě spolubydlící za ní prý ani nikdo nepřišel!

Jak se exkluzivně podařilo zjistit serveru Bleskove.cz, Zacpalová je v jednom z pražských seniorských domů od září. Je tam spokojená. Je prý skromná, příjemná, vstřícná, ale své soukromí si chrání! 

“Mám se dobře, zdraví mi v rámci možností slouží. Nic mi nechybí, děkuji za optání,” řekla Bleskove.cz Antonie Zacpalová, která se prý omluvila s tím, že nechce poskytovat žádné rozhovory.

I mezi spolubydlícími v domově a personálem je vnímána jako skromná a vstřícná dáma, která je za vše vděčná a žije si svým životem. 

“Je to velmi milá a skromná paní. Nikdy si na svůj osud nestěžuje. Letos u nás strávila první Vánoce. Sama, tedy jen se svou spolubydlící,” prozradila exkluzivně jedna z obyvatelek seniorského domu. 

Návštěvy má Zacpalová prý jen velmi málo kdy. “Pan Gott tu rozhodně nebyl a dceru Dominiku jsem tu viděla tuším jednou. Na Vánoce tu ale nebyla, to vím,” prozradila i jedna z obyvatelek pražského domova důchodců.  “Je to věc pana Gotta, ale tchýni koupí chalupu a na matku jejich dcery asi moc nemyslí” míní jedna z obyvatelek, která žije o pár pokojů dál, než Antonie Zacpalová.

Pravdu ale obyvazelka domova důchodců nemá v tom, že by se Karel Gott o svou expartnerku a nejstarší dceru nepostaral. Před lety jim totiž koupil byt na pražských Vinohradech. Jenže náklady na služby byly zřejmě pro Zacpalovou vysoké, tak ho prodala a pořídila si jiný. Ten zřejmě nyní taky asi prodala, peníze uložila a rozhodla se žít v seniorském zařízení. Zde je ale nájem poměrně vysoký. Platí ho z důchodu a příspěvků od státu. A má i úspory, a tak si chce asi užívat podzim života. 

Karel Gott s bývalou tanečnicí Hudebního divadla v Karlíně Antonií Zacpalovou strávil sice jen jednu jedinou noc v životě, ale vznikla z ní dcera Dominika, která jako by svému otci z oka vypadla. Seznámili se v roce 1969. Tehdy Antonie uhranula o čtyři roky mladšího Karla svým temperamentem.


 
 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...