Tomu neuvěříte! Pawlowská s dcerou mají nový kšeft!

 Celebrity 
23. listopadu 2016 02:30 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Halina s dcerou Natálií jsou autorkami kolekce pro XL i XXL ženy! Albatros média
Halina Pawlowská není jen spisovatelka, scénáristka, moderátorka nebo herečka. Ale i módní návrhářka. Spolu se svou dcerou Natálií se vrhla na módu pro plnoštíhlé ženy. A sama sobě reklamou má už nyní mnoho zákaznic.

I když Halina tedy rozhodně není zrovna nejlépe oblokanou celebrity v českém šoubyznysu, své známé, ale i neznámé dokáže zcela jistě dobře obléct. Do jejích šatů, které vyrobila od velikosti XS po XXL, se obléklo hned několik slavných hereček. A v nich se všechny sešly na jejím křtu nové knihy.

Všechny do jedné stejně oblečené. Sešly se jak štíhlé, kterých bylo více, tak i plnoštíhlé umělkyně. Třeba Světlana Nálepková, Markéta Hrubešová, Jitka Asterová, Hana Gregorová, Palvla Tomicová nebo zpěvačky Jitka Zelenková nebo Petra Černocká.

Každá z nich ale zaplatila za šaty jinou částku. Autorka Halina je prodávala podle velikosti. „Pro boubelky stojí dva tisíce devět set, protože spotřebují víc látky. Křehotinky je mají za dva a půl,“ prozradila spisovatelka.

Křtu se zúčastnilo mnoho osobností, které Halině Pawlowské pogratulovali nejen k nové kolekci. Přišli třeba Ondřej Soukup s partnerkou Lucií Šoralovou, Michal Viewgh, Martin Dejdar, Jiří Pomeje, režisér Filip Renč Pavel Pásek, s nimiž má Pawlowská točit film, nebo třeba zpěvák Karel Štědrý s manželkou Evou.

Zdá se, že Halina našla další okruh své náplně a hlavně zdroj přímů. Přeci jen je velmi kreativní a i když vše dělá ráda, nic nedělá zadarmo. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...