Camillo, smrdíš! Zní z Buckinghamského paláce!

 Celebrity 
22. listopadu 2016 04:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Camilla Parker Bowlesová!  Camila Parker Bowwlosová
Velký a další skandál otřásá Velkou Británií! Po řadě průšvihů, které byla i královna Alžeta II. nucena řešit, je to už jen pověstný olej do ohně. Tentokrát jde opět o Camillu Parker Bowlesovou (69). Ta tam prý způsobila velký skandáll.

Nejenom alkoholické excesy, ale i další věci, které ji provázejí, ji mohou stát trůn, respektive místo vedle možného budoucího krále.

Manželku prince Charlese  totiž trápí chronické střevní potíže. Camilla Parker Bowlesová si svůj problém dobře uvědomuje, a zaznzělo ze zdroje z paláce, Camilla přiznala, že přestala pít pivo a dokonce se vzdala česneku, chilli a cibule.  

Britská královna má s Camillou problém! „Oba jsou velice zahanbeni, když se od Camilly ozývají nadýmavé zvuky v průběhu oficialit,“ řekl zdroj z královského paláce..i 

Kromě pachu vadí Charlesovi i další problém. A to je chování Alžběty II. "Vůči Parkar Bowlesové si královsna prý často stěžuje, že je Camilla občas smradlavější než její psí mazlíčci. Tenhle problém s jejími plyny znemožňuje normální partnerský život,“ prozradil informátor z paláce!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Kam až nás může zavést negativní myšlení

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...