Brožová zažila s přítelem velkou romantiku. A hned se s tím pochlubila!

 Celebrity 
20. listopadu 2016 02:35 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Kateřina Brožová si užila super houbařský víkend s partnerem Jaromírem Soukupem! Facebook K. Brožové
Herečka a moderátorka Kateřina Brožová je, ač se to někomu možná nezdá, velká romantička. A když má možnost prožít něco hezkého, hned se s tím svěří širokému okolí. To také udělala poté, o s mediálním magnátem Jarosmírem Soukupem strávila víned na chalupě.

Brožová s partnerem, kterému patří část TV Barrandov a vydavatelství, vyrazila na houby. A jak sama na sociální síti uvedla, šlo o ”poslední listopadové houbaření”! 

Kateřina, která je v pracovním zápřahu, kdy kromě moderování pořadu Exkluziv, hraní v divadle a dalších aktivitách, strávila pár dní v přírodě, na čerstvém vzduchu. A to prospěje kažému. Hlavně všem, kteří nemají standardní pracovní dobu, pracují hlavně hlavou a jsou stále mezi lidmi.

“Byla to  krása. Klid, pohoda, čistý vzduch,” svěřila se stále sexy Brožová, které by i dvacetileté dívky mohly závidět nejenom skvělou postavu, vzhled, ale i energii, kterou doslova srší. 

Zimu Brožová moc nemusí, ale těší se i na hory. Hlavně ale na jaro, až bude zase moct s dcerou a přítelem vyrazit a nějaký hezký prodloužený víkend. Třeba na Šumavu nebo do Krkonoš. Teď je v přípravách na Vánoce. Takže asi taky neví, kde jí hlava stojí.

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...