Týrala umírajícího slavného herce jeho žena? A nejenom to…!

 Celebrity 
15. června 2016 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lisa Niemi měla svého manžela Patricka Swayzeho psychicky i fyzicky týrat a taky vydírat! archiv
Vypadali jako skvělý pár. Ona pak byla pomalu za národní vdovu, ale jak se ukazuje, když umíral na rakovinu slinivky, bila ho, vydírala a ke všemu podváděla. Řeč je o Patricku Swayzem a jeho ženě Lise Niemi.

Lisa měla svého těžce nemocného muže psychicky, ale i fyzicky týrat a podvádět. Dokonce ho i bila. A to i v době, kdy umíral na rakovinu slinivky. Blízký rodinný přítel uvedl, že Patrick trpěl jako zvíře, ale nejenom kvůli rakovině, která ho požírala zevnitř.

„Ona je lidská zrůda. Držela ho doma, zakazovala mu návštěvy. Psychicky i fyzicky ho týrala. Bila ho, zatímco on by jí nikdy nedokázal ublížit,“ řekl rodinný známý.

V době, kdy Swayze trpěl rakovinou a byl upoután na lůžko, měla ho nechávat samotného či s pečovatelkou a ona si prý užívala radovánek s jinými muži.

„Byla pryč i několik hodin a nikdo nevěděl, kde je. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči,“ sdělil jednomu z amerických deníků kamarád herce Patricka Swayzeho.

Rodina herce dokonce nabádala, aby se rozvedl, ale on to odmítl kvůli matce. Dal jí slib. Manželka ho vydírala, že v opačném případě vyzradí jejich rodinné tajemství a zničí tak Patrickovu kariéru. Co bylo oním tajemstvím, které by zničilo jeho pověst, je záhadou.

Jisté však je, že se Lisa ke svému manželovi chovala hodně brutálně. A pokud to bylo skutečně i v době, kdy trpěl a umíral, mohla by být postavena před soud pro útisk.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí