Exbývalka Puhajková Jágra lituje!

 Celebrity 
16. června 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jaromír Jágr v době, kdy chodil s Innou Puhajkovou! archiv Nova
Jaromír Jágr je v posledních týdnech středem pozornosti. Především kvůli své přítelkyni Veronice Kopřivové. Když na ní prasklo, že v Německu tančila v erotickém klubu u tyče a jeho maminka to ne dobře snáší, spustila se vlna mediálního humbuku. Z pozadí to sleduje jeho bývalka, modelka a moderátorka Inna Puhajková.

Puhajková byla s Jágrem několik let a zdá se, že ze všech přítelkyní, které doposud měl, byla nejkrásnější a nejméně kontroverzní. Jágra opravdu milovala. Teď se nechala slyšet, že je jí Jardy vlastně líto.

„Jardovi bych přála partnerku bez poskvrny, protože to bohužel odnáší jeho jméno a image. Nejdůležitější ale je, aby byl šťastný a spokojený, a pokud to našel právě u ní, musíme to respektovat,“ řekla Puhajková, která je šťastná s fotbalistou Petrem Tlustým.

Ovšem z jejích slov je jasné, že je jí líto hokejisty, že je v područí slečny, která má spíš než lásku na prvním místě mediální zájem a líbí se jí to.

„Líbí se jí, že je „ta od Jágra“, že se o ní píše, že jsou fotky v bulváru. A je jí jedno, v jakém kontextu,“ prozradil známý hokejisty z Kladna.

Také podle Puhajkové je teď jen na Jágrovi a jeho „Kopřivce“, jak to spolu vyřeší, a zda přežije jejich vztah mediální smršť.

Nato, že je Jágr zásadový, věřící a podle mnohých velmi zásadový, tohle mu zrovna do karet nehraje. Aby se zachoval jako chlap, a aby si svou přítelkyni obhájil, natočil před týdnem na facebook video, kde sám tančil a dělal si z celé kauzy ohledně Veroniky, legraci.

Podle některých je frajer, že se své dívky zastal, podle jiných se jen ztrapnil a rozhodně se nezachoval jako dospělý čtyřicátník. Asi úhel pohledu….
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Tech

Čína se chlubí největší a nejmodernější letadlovou lodí, jakou dosud postavila. Má ale jiné válečné...

Zavřít reklamu