Skandál! Tahle zpěvačka vydělala balík, když zpívala na plese, který dělala státní firma, ale záhadně!

 Celebrity 
16. dubna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ewa Farna prostě jen vzala dobře placený kšeft! A nejenom ona!  archiv Nova
Česká pošta čelí dalšímu skandálu a velké kritice. Zatímco neustále její vedení heká, jak se musí šetřit a zdražilo se opět poštovné, na rozhazování má tahle státní instituce asi peněz dost. Jak jinak si vysvětlit, že se z úřadu, který se má starat o doručování zásilek, stává pořadatel společenských akcí, jako třeba policejní ples. A za 700 tisíc korun!

Česká pošta zrušila ples pro zaměstnance, aby ušetřila, ale pak dala 700 tisíc na ples policejního prezidia. Samotný policejní bál přitom ani dohromady prý ani tolik nestál! Navíc vyšlo najevo, že i přestože pošta z důvodu šetření už počta zrušila plesy svým zaměstnancům už podruhé, stala se v dubnu generálním partnerem bálu policejního prezidia, za což podle serveru Lidovky.cz zaplatila 700 tisíc korun bez daně. Takže skoro milion!

Hlavní hvězdou plesu byla Ewa Farna, která určitě nevystupovala za pár tisíc korun. Ovšem kšeft vzala, jako každý jiný. Na vině není ona, ale vedení pošty, které se neštítí vyhazovat peníze oknem a ke všemu upírat svým zaměstnancům zábavu, ale naopak pořádat pro jinou státní instituci velkolepý bál.

Například pošta tak za své logo na pozvánkách pro 650 lidí zaplatila 67,5 tisíce, za odvysílání reklamního spotu během programu v Top Hotelu Praha dala 50 tisíc korun a dalších 70 tisíc Českou poštu stálo to, že spot běžel i na obrazovkách v předsálí a pětinásobná zmínka moderátora o aplikaci Pohlednice Online rozhodně nebyla zrovna levná - stála 90 tisíc korun.

Celý ples, na kterém prý za 55 tisíc zpívala Ewa Farna a za 35 tisíc ho moderoval Zdeněk Izer, stál necelých 700 tisíc bez DPH.

Lidé se teď ptají, proč se musí za nehorázné peníze na plesu jedné státní instituce prezentovat druhá státní instituce, která působí jako velká černá díra na peníze a ke všemu podle mnohých jako nespolehlivý poskytovatel služeb.

Že by snad ve volném čase policisté suplovali či pomáhali pošťákům roznášet dopisy a balíčky a za to pak měli candrbál? Asi těžko. Zdá se, že tady se někdo dost slušně napakoval. Tedy ten, kdo to produkčně měl celé na starosti. Proč tedy třeba Česká pošta nespojila svůj ples s plesem policistů a vyšlo by to přinejmenším na stejné peníze? Bůh ví, a snad ani ten ne!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu